מצחיק: ויראלי, הדור הבא.

כל מותג כבר יודע, שהדרך הזולה ביותר לפרסם את עצמו מבלי לשפוך ים של מזומנים, היא הפקת סרטון ויראלי מוצלח בתקציב דל, כזה שיצליח לחרוך את הרשת ולהגיע לכמות אדירה של צופים, ללא הוצאות פרסום.

אמנם, מדובר במשימה לא פשוטה, והנוסחה המדויקת ליצירת סרטון שיהפוך להיות ויראלי ברשת עדין לא פוצחה לגמרי. תינוקות, חתולים, ריקוד המוני, או פרודיה משעשעת הם רק חלק מהדרכים לעשות את זה נכון, אבל גם השימוש באובייקטים האלה לא מבטיח דבר.

לקראת תקופת החגים בארצות הברית, השיקה חברת TomTom המתמחה בייצור מכשירי ניווט וידועה בפרסומות המקוריות שלה, מבצע חדש במסגרתו היא מתכננת לחלק ללקוחותיה אלפי פרסים שווים ומגניבים. על מנת לקדם את המבצע, יצרו ב’טוםטום’ סרטון ויראלי שיראה לעולם איך עושים את זה נכון.

הסרטון של TomTom הוא סרטון פרודיה משעשע, המשלב את מיטב הקמפיינים הפרסומיים הויראלים בהם נתקלנו השנה ויוצר מהתערובת סרטון ויראלי חדש ומצחיק. בין השאר, צוחקים ב’טוםטום’ על הקפיצה מהחלל של רד-בול, פרסומות אולד ספייס, על סדרת סרטוני Will it blend, על תופעת ה”פלאש מוב” שיצאה לכולנו מכל החורים, וכמובן, על הקמפיין הויראלי של השנה, קמפיין הכפתור האדום, שהגיע למקום מכובד וגבוה במצעד הפרסומות המשותפות של השנה.

בסיופ הסרטון, עולה כיתוב המסביר כי זה ודאי לא הסרטון הויראלי שציפיתם לראות, אבל זה רק בגלל ש’בטוםטום’ שמרו את כל הכסף שלהם לפרסים הנהדרים שהם מחלקים.  אותנו, הפרסומת הזאת ממש הצחיקה. מה דעתכם?


לייק לפטריה בפייסבוק