מצחיק: הנפילה החופשית הקצרה בהיסטוריה

לפני שלושה ימים, שבר פליקס באומגרטנר האוסטרי את שיא העולם בנפילה חופשית כאשר קפץ מגובה של 39 קילומטרים מעל כדור הארץ, מתוך קפסולה מיוחדת הנישאת באמצעות בלון הליום. הקפיצה במטורפת שנערכה בחסות יצרנית משקה האנרגיה RedBull, עוררה באז עצום ברחבי העולם וזכתה לכמות אינסופית של סיקורים בערוצי הטלויזיה השונים וכמובן ברשת.

כמו בכל אירוע גרנדיוזי מהסוג הזה, גם התגובות המצחיקות והבדיחות על חשבונם של פליקס ורדבול לא איחרו להגיע. גם מגיש תכנית האירוח הפופולארי קונאן אובראיין לא יכל להתעלם מהאירוע ההיסטורי, והחליט לנסות לשבור שיא אחר בכוחות עצמו ולהיכנס גם הוא לדפי ההיסטוריה. על הפרק: הנפילה החופשית הקצרה ביותר. הקפיצה המסוכנת בוצעה באולפנו של קונאן כאשר איש הפעלולים אלכס ברנר נתלה מתקרת האולפן, ולאחר מכן נותק מהחבל, בדרך לנפילה חופשית מגובה של כעשרה סנטימטרים.

(קליק על התמונה לצפייה בסרטון)

כצפוי, מדובר בסרטון משעשע במיוחד, כאשר רגע השיא הקומי נרשם כאשר עם הנגיעה ברצפת האולפן, נפתח המצנח של ברנר, בעוד זה שוכב על הרצפה. הסרטון המצחיק הוסר מיוטיוב עקב הפרת זכויות יוצרים ולכן לא ניתן הטמיע אותו כאן באתר, אך אתם בהחלט מוזמנים לצפות בו ממש כאן, באתר TeemCoCo, אתר הבית של תכנית האירוח של אובריאן.

בנוסף, אם הצלחתם איכשהו לפספס את הקפיצה המקורית של פליקס באומגרטנר, אתם מוזמנים לצפות בה כאן, בסרטון המתעד את הדקות לפני הקפיצה, הקפיצה עצמה, והנחיתה בשלום על פני האדמה. מומלץ.


לייק לפטריה בפייסבוק