הדרך היעילה להשתיק ילדים קטנים בנסיעה

ילדים קטנים הם הדבר הכי חמוד שיש לעולם הזה להציע. הם חכמים, מצחיקים, ומתוקים במיוחד כשהם לא שייכים לכם. אולם, ילדים קטנים במושב האחרוי של הרכב בזמן נהיגה, יכולים להיות הרבה פחות סימפטיים. נסו להתרכז בנהיגה כשהילד הקטן שלכם בוכה במושב האחורי כי הוא רעב/עייף/צמא/משועמם או סתם מחפש תשומת לב. למעשה, כ 97% מההורים שנשאלו על כך, העידו כי זהו הגורם המרכזי העלול להוציא אותם מריכוז בזמן הנהיגה.

פרוייקט גאגא, של חברת TOMTOM המתמחה במכשירי GPS לרכב, הוא פרוייקט שמטרתו העיקרית הייתה לבחון איזה סוג קול הבוקע מכשיר ה- GPS הוא הקול המרגיע ביותר עבור ילדים קטנים.  במסגרת המחקר, נבחנו מאות קולות שונים, גבריים ונשיים, של מכשירי ניווט ביניהם גם קולות מוכרים כמו הקול של הומר סימפסון, באגס באני, יודה ודמויות מוכרות אחרות’, כאשר המטרה הייתה לבדוק את השפעת הקול על רמת השמחה של הילד. לאחר חודשים של מחקר, ואינסוף קולות, נמצא והוכתר המנצח, הקול שיגרום לכל פעוט להירגע ולשבת נינוח בכסאו. למרבה ההפתעה, היה זה הקול הכי פחות צפוי – קולו של דארת’ ויידר.

ובכן, מסתבר כי קולו של דארת’ ויידר, מפחיד ככל שיהיה, העלה משמעותית את רמת השמחה בקרב מעל 68% מהילדים שנבדקו במחקר. בנוסף, מעבר לפופולאריות הרבה שזכה קולו של ויידר בקרב הילדודס הקטנים, רובם החלו לצחוק צחוק מתגלגל כששמעו את נשימותיו המצחיקות של ויידר.

נשמע אמין עד כה? אז זהו, שלא. גם הפרסומת הזאת, היא פרסומת אחד באפריל, ואולי המקורית מבין אלו שפורסמו ברשת ביום השקר הבינלאומי. הפרסומת מפנה את הגולשים לאתר של TOMTOM, בה תוכלו לרכוש ערכות קולות עבור מכשיר הניווט שלכם. כל הקולות שהוזכרו כאן בכתבה אכן קיימים וניתנים לרכישה, אך ככל הנראה, אף אחד מהם לא יגרום לילד שלכם לסתום את הפה. צפו בסרטון המשעשע על המחקר הפיקטיבי. האם גם אתם הייתם נופלים בפח? ככל הנראה, בדיוק כמו שקרה לי, התשובה היא כן. יופי של קמפיין!


לייק לפטריה בפייסבוק