פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

היתושים מציקים? הנה 5 טיפים לשינה בלי זמזומים

מזגן, ריסוס ספריי ואכילת שום ככל הנראה ירחיקו מכם חרקים ובעיקר יתושים. בנוסף, תמיד תוכלו לישון עם כילה או להתקין רשתות. לא רוצים לסבול מעקיצות? הנה מאמר שכדאי לכם לקרוא

לפי סקר שנערך ב-2016, כ-53% מהישראלים ישנים פחות שעות מהמומלץ והשיעור הגדול ביותר של האנשים הולך לישון בין 23:00 ל-00:00 בלילה. מלבד שעת השכבה מאוחרת ומתח נפשי שפוגמים באיכות השינה, 34% מאתנו סובלים מרעש, אור ובין היתר גם הימצאות חרקים בחדר. הפתרון הוא לבצע התאמות מסוימות בתוך כל חדר שינה ולנצל את השבועות הקרובים כדי להיערך לקראת הגעת היתושים.

קרדיט: pixabay.com

הנה כמה טיפים שיבטיחו לכם שינה בלי זמזומים מיותרים:

הפעילו מזגן

יתושים נמצאים בסביבה לחה ורווית מים. אם אתם רגילים לישון עם חלון פתוח או אפילו עם מאוורר שאמור לכאורה להרחיק מכם את החרקים, סביר להניח שתקומו מדי בוקר עם עקיצות חדשות. לחילופין, תוכלו לצמצם בצורה משמעותית את הנוכחות של היתושים לו רק תפעילו מזגן. ודאו שהמזגן מכוון לטמפרטורות של 23-25 מעלות והעניקו לעצמכם סביבת שינה אידיאלית לכל אורך הקיץ.

רססו ספריי

ספריי נגד יתושים מכיל חומר הדברה ייעודי בשם Prallethrin שמטרתו להרחיק אותם מהאזור המרוסס. היתרון של הספריי הוא יעילות גבוהה בחדרי שינה קטנים, אך החיסרון הוא חוסר התאמה למבוגרים וילדים עם בעיות בריאות מיוחדות. בנוסף, מדובר במוצר יחסית יקר בהשוואה לתמורה שהוא מעניק.

עברו לדרכים טבעיות

יש המון דרכים טבעיות שיכולות להיות יעילות נגד נוכחות מוגברת של חרקים ויתושים. ציטרונלה למשל נמצאת כמעט בכל תכשיר טבעי להרחקת יתושים שאותו ניתן לקנות בבתי טבע ובתי מרקחת ללא מרשם, מה גם ששמן הלבנדר שמאפיין נרות ריחניים נחשב אפקטיבי ונעים. לחילופין, יש אנשים שאוכלים שום כי החומר הפעיל שבתוכו מכיל תכונות נוגדות חיידקים ומשמש אמצעי הדברה טבעי.

השתמשו בכילה

הפתרון הכי ודאי לשינה בלי יתושים היא לתלות כילה. היום ניתן להשיג דגמים שונים של כילות יוקרתיות ולהתאים אותן לעיצוב של חדרי ילדים, הורים ואורחים. הכילה תעניק לכם תחושה יוקרתית כל פעם שתיכנסו למיטה והיא פרקטית בעיקר בימי הקיץ הלוהטים. כמו כן, מי שמעדיף את שיטת "עשה זאת בעצמך" ישמח לדעת שקיימת אפשרות של הוספת תחרה דקורטיבית על גבי הכילה הרגילה והשגת מראה רומנטי ועדין.

סגרו חלונות

הרגלים שתאמצו כבר עכשיו יכולים להקטין את הסיכוי לכך שתסבלו מנוכחות של מזיקים, חרקים ויתושים לאורך הקיץ. הקפידו לסגור חלונות גם כאשר אתם בבית והרגילו את הילדים לעשות את אותו הדבר. בנוסף, תוכלו לנצל את ההזדמנות כדי להתקין רשתות: זה יעלה את ערך הנכס שלכם ויעניק הגנה מלאה מפני מזיקים וחרקים שונים ומשונים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...