פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה הפרצוף של ההר ממשחקי הכס כשהוא מוריד את הקסדה שלו

אזהרת ספויילרים: הפוסט הבא כולל מספר ספויילרים לסדרה משחקי הכס. במידה ואתם לא מעודכנים עדיף שתחסכו לעצמכם את עוגמת הנפש ותצאו מהפוסט כבר עכשיו.

כבר עברו כמה שבועות מאז סיום העונה השישית של משחקי הכס וכעת כל שנותר לנו זה להמתין בסבלנות לקראת העונה השביעית ולחפור על כל פיסת מידע שהאינטרנט נותן לנו על הסדרה והשחקנים הנפלאים שלה.

עוד בפטריה: כך נראו השחקנים של משחקי הכס באודישנים לסדרה

אחת התעלומות המסקרנות שהסתירו מעיני הצופים של הסדרה היתה איך נראה כעת הפרצוף גרגור 'ההר' קלאגן. לאחר שאדון השמועות של סרסיי, קייבורן, "הציל" את ההר הוא הפך לסוג של גולם/זומבי שלא מסיר לעולם את הקסדה שלו, אך היה ברור רק מלראות את עיניו של ההר, שפניו השתנו בצורה דרמטית כתוצאה מהתהליך שקייבורן עשה לו (או כתוצאה מהרעל שנכנס לדם שלו בקרב האכזרי עם אוברין מרטל).

בפרק האחרון של העונה השישית, כאשר סרסיי סגרה חשבון עם ספטה אונלה, זכינו לראות הצצה קטנה לפנים של ההר אך מכיוון שהוא היה בין הצללים כשהסיר את הקסדה וכמו כן חדר העינויים הזה היה די חשוך לא היה ניתן באמת לראות את פניו.

משחקי הכס - ספטה אונלה

לשמחתנו השחקן הפתור ג'וליוס ביורנסון, שמגלם את דמותו של ההר, פינק את העוקבים שלו בטוויטר, ואת מעריצי הסדרה ברחבי העולם, בציוץ שכלל תמונה מאחורי הקלעים אשר חושפת בפנינו את הזוועה לאור יום.

הפנים שלו בתמונה נראים אכולים ומצלוקים בצורה מזעזעת. סביר להניח שעוד נראה בהמשך את הפנים שלו בעונה השביעית של משחקי הכס ואולי אם ג'ורג' מרטין יענה לתחינותינו זה יקרה בקרב מול אחיו סנדור ב'קלגנבול'. בכל מקרה אחרי צפייה בתמונה הזאת אנחנו לא בטוחים שבאמת רצינו לראות את זה. סתם, תכלס רצינו.

משחקי הכס - הפנים של ההר

קליק לעוד פוסטים בנושא משחקי הכס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...