פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התגובה של אנשים שצופים יחד בפאב בסצינת הסיום של פרק 8 במשחקי הכס

יומיים חלפו מאז שודר לראשונה, ועושה רושם שהרשת לא מצליחה להירגע מהקרב המחריד שהתחולל בסיומו של פרק 8 בעונה הרביעית של הסדרה משחקי הכס. הסרטון הבא, אשר מציג את תגובותיהם של עשרות אנשים היושבים יחד בפאב המקומי לצפייה משותפת בפרק, מצליח להמחיש בצורה הטובה ביותר את רכבת ההרים הרגשית שחוו הצופים בפרק המטורף הזה.

בכל יום ראשון בערב מוקרן הפרק החדש של משחקי הכס בבר ‘ברלינגטון’ שבשיקאגו. ההקרנות המשותפות הללו מושכות קהל רב של מעריצי הסדרה שמגיע על מנת לצפות יחד בלייב בפרק החדש, חוויה שכמובן מגבירה את עצמת התחושות וההנאה ומקרבת בין אנשים שחולקים סדרה אהובה ואכזרית.

במשך שלוש דקות, שהיו ללא ספק מהיותר מטלטלות שנראו בסדרה, מציג הסרטון הנהדר הזה את התגובות האדירות של חבורת הצעירים כשהם צופים ברגעים האחרונים של פרק 8, בקרב של הנסיך אוברין מול ה’הר’ גרגור קלאגן. התגובות שלהם לאחר רגע השיא, בעיקר אלה שצולמו מיד עם סיום הפרק, אומרות הכל לגבי עצמת הפרק והן פשוט פרייסלס.

אזהרת ספויילר: אלו מכם שלא רואים את משחקי הכס ו/או עדין לא צפו בפרק 8 בעונה הרביעית מומלץ שלא לצפות בסרטון הבא.


 

ובכל זאת, בכדי להשאיר אתכם עם קצת טעם מתוק בפה, הנה בונוס מיוחד: תמונת האינסטגרם שעלתה בחשבון האינסטגרם של השחקן פדרו פסקל (הנסיך אוברין) מיד אחרי שידור הפרק. מעולה.


קליק לעוד תכנים בנושא משחקי הכס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...