פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אוי ואבוי: ככה נראית קולה אחרי שמרתיחים אותה (וידאו)

בשלב הזה של חייכם, כשרובכם אנשים בוגרים ומלומדים, אתם ודאי כבר יודעים כי קולה היא זבל טהור. אז נכון, רבים מאיתנו אוהבים מאוד קולה, שותים קולה, סוגדים לקולה ומצחצחים שיניים עם קולה, אבל בד בבד, ממש כמו ציבור המעשנים, מודעים לעובדה שהנוזל השחור הזה מסוכן לבריאות שלנו, ובכל זאת, לא נותנים למידע הזה להשפיע עלינו ולפגוע בהנאה הקטנה והרגעית שלנו.

הסרטון הבא, שעלה אתמול בערוץ היוטיוב של המדען החובבן הרוסי Crazy Russian Hacker, מדגים בצורה הויזואלית ביותר את כמות הסוכר והכימיקלים שממתינים עבורכם במסווה של משקה מוגז וצונן.

הבחור בסרטון לוקח שני בקבוקי חצי ליטר של קולה, שופך אותם לתוך סיר ואז מרתיח את הקולה עד שכל הנוזלים נעלמים. המראות שמתגלים בתחתית הסיר לאחר שהמים אינם, הם לא נעימים כלל לצפייה, ונראים כמו עיסה שחורה, דביקה וקטלנית המורכבת בעיקר מסוכר ועוד שלל תוספות כימיות מגרות, אותם ממש אבל ממש לא הייתם רוצים בתוך הקיבה שלכם. אגב, גם אם תרתיחו משקאות מוגזים או לא טבעיים אחרים סביר להניח שתקבלו תוצאות מפתיעות דומות, אבל חייבים להודות שהעיסה השחורה הזו דוחה בצורה קיצונית.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הסרטון הזה הוא מסוג הסרטונים שבקוקה קולה היו מעדיפים להעלים אותו, אבל עושה רושם שהוא צובר תאוצה ויראלית כשיותר מ-150 אלף גולשים כבר צפו בו בפחות מיממה, והמספר הזה צפוי כמובן לגדול. באופן אישי, אני חייב לומר שהסרטון הזה גרם לי לבלבול רב בכל הנוגע לבקבוק הקולה הצונן שממתין עבורי במקרר. לא ברור כמה אנשים ימירו את דתם בעקבות הסרטון הזה ויעברו למים, אבל הוא בהחלט שווה צפייה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...