פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה קרב בין ההר ממשחקי הכס ללוחם UFC במשקל נוצה

הפתור ג’וליוס ביורנסון הוא האיש החזק ביותר בעולם שזכה לפרסום רב כאשר הצטרף לסדרה משחקי הכס, שם גילם את סר גרגור קלאגן (‘ההר’) ובין היתר גרם לכולנו להתכווץ בפחד כאשר התמודד מול הנסיך אוברין בקרב לחיים ולמוות.

בלי שום ספק מדובר בבחור גדול ומרתיע שמתנשא לגובה של 2.05 מטרים, שוקל 182 קילו ושהרוויח ביושר את הכינוי של דמותו בסדרה, אחד שלא נרתע מאנשים ויכול להיות אגרסיבי מאוד כשצריך. לכן, זה היה מעניין מאוד לראות אותו מחליט בספונטניות להתאמן מול לוחם ה-UFC קונור מקג’רגור האירי שמתמודד בקטגוריית משקל נוצה ורחוק מאוד מהנתונים הפיזיים המוגזמים של ההר: גובהו 1.80 מטרים ושוקל 66 קילו (הבדלים של 20 ס”מ בגובה ו-116 ק”ג).

אלא שמה שהתחיל בתור אימון ידידותי הפך אחרי כמה רגעים למלחמת אגו שנראית כמו התגוששות אמיתית כאשר קונור הנלהב החל לשלוח לעבר ההר ביורנסון אגרופים ובעיטות ולהנחית כמה מכות שעיצבנו את האיש החזק בעולם והפכו את ההתגוששות הזאת למלחמה אמיתית. ממש כמו בקרב מול אוברין במשחקי הכס, ההר היה מפחיד וגדול אך איטי יחסית למתמודד המיומן שניצב מולו שהוכיח לפחות למפגש הזה שהגודל לא קובע, גם אם אתה ניצב מול האיש החזק בעולם. מי אתם חושבים היה מנצח אם הקרב הזה היה לחיים ולמוות? מוזמנים לכתוב לנו בשרשור התגובות בפייסבוק.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...