פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מסירה את האיפור הכבד של בובות בראץ ומראה לכולנו שיופי טבעי זה הדבר הכי יפה שיש

סוניה סינג, אמנית בת 35 מאוסטרליה, פיתחה לעצמה תחביב מיוחד בו היא אוספת בובות בראץ משומשות מחנויות יד שנייה ונותנת להן הזדמנות שנייה לחיים חדשים כאשר היא מתקנת את החלקים השבורים שלהן, מסירה את האיפור הכבד שיש להן על הפנים ונותנת להן מראה טבעי, פשוט ויפה.

כשמסתכלים על התמונות של הבובות שסוניה מתקנת זה ממש נראה כאילו היא העבירה אותן תהליך שיקום. מעבר לתיקון החלקים השבורים, סוניה בעצם צובעת מחדש את פניהן של הבובות, מסגננת מחדש את מראה השיער שלהן ומלבישה אותן בבגדים חדשים אשר אמא שלה סורגת לה במיוחד.

1

הפרויקט שלה הוא לא רק דוגמה נפלאה למיחזור ושימוש מחדש של חפצים ישנים אלא גם נותן סוג של דעה ופרשנות של האמנית בנוגע ליופי טבעי וכמו כן המסרים הלא כל כך חינוכיים שאנחנו מעבירים לילדים שלנו כשאנחנו קונים להם בובות עם איפור מוגזם.

הפרויקט שלה הפך עם הזמן מתחביב משונה להצלחה ענקית והיא כיום מקבלת המון הזמנות מרחבי העולם לבובות המשופצות שלו. ריכזנו בפוסט 20 תמונות נהדרות של בובות בראץ לפני ואחרי השיפוץ. לתמונות נוספות מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של הפרויקט (לינק בסוף הפוסט). 
2 3 4

9

10

11

1213

14 15 16 17 18 19

5

8 20

בסרטון הבא סוניה מספרת קצת על התחביב שלה שהפך להצלחה ענקית ומציגה את תהליך שיפוץ הבובות.קליק לעמוד הפייסבוק של פרויקט Tree Change Dolls

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...