סרטון אנימציה עצמתי וקורע לב מגולל את סיפורו של אפרוח בדרך לשחיטה

ארגון Peta, הארגון המעודד טבעונות ונלחם למען זכויות בעלי החיים, ידוע בשלל הקמפיינים הפרובוקטיבים ומעוררי המחלוקת שלו. בארגון לא בוחלים בדרך כלל באמצעים בכדי לנסות להשיג את מטרתם, ומצליחים להפתיע ולבעוט בכל פעם מחדש עם שלל סרטונים יצירתיים שלא תמיד נעימים לצפייה וכוללים אלמנטים בוטים במיוחד ושלל מסרים חדים ושנויים במחלוקת שגורמים לרוב לאנטגוניזם ועצבים בקרב אלה שאינם צמחונים ולא קרובים אידיאולוגית לנושא.

סרטון אנימציה חדש וקורע לב שפורסם על ידי Peta לפני כשלושה ימים, שובר לחלוטין את התבנית המוכרת והקבועה של הארגון, ויצליח לרגש גם את אחרון הציניקנים ביניכם. הסרטון העצוב הזה מציג את סיפורו של אפרוח מתוק שבקע זה עתה מהביצה מול עיניה המתרגשות של אמו התרנגולת, ויוצא לעולם מלא תקווה לחיים חופשיים אך מגלה את הציאות המרה כשהוא מופרד מאמו וזוכה לחיים אכזריים בתוך כלוב חשוך כשבזה אחר זה נלקחים ממנו כל חבריו לשחיטה.


באוא נהיה כנים. אם אתם לא צמחונים או טבעונים, סביר להניח שהסרטון הזה הוא לא מה שיגרום לכם “להמיר את דתכם” ולהתחיל לאכול ירקות מאודים במקום שניצל, אבל חייבים להודות כי השילוב בין האנימציה המקסימה ושירו המרטיט “I know its gonna happen someday” של מוריסי, סולן להקת הסמית’ס ואולי הזמר הצמחוני הכי מפורסם, לחלוטין עושה את העבודה, פורט בו זמנית ברכות ובעצמה על מיתרי הרגש שלנו ועשוי להשאיר אתכם עם דמעות בעיניים.

>> הפטריה מחלקת לכם 170 כרטיסים זוגיים לסרט במתנה!

בנוסף להופעת הסרטון ברשת, הוא מתוכנן להיות מוקרן גם במסגרת סיבוב ההופעות החדש של מוריסי, על המסכים מאחורי הבמה. בארגון פיתה מקווים כי הסרטון הזה, שמצליח ליצור אמפתיה במקום אנטגוניזם, יצליח לקרב עוד קצת את אלה המתנדנדים לכיוון הצמחונות. מה דעתכם?

לייק לפטריה בפייסבוק