פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פעילות כרטיסים במתנה לסרט "מליון דרכים להתפגר" – רשימת הזוכים

עדכון (28.5): חברים יקרים, הפעילות הסתיימה!

תודה לכל הגולשים שהשתתפו. הודעות לזוכים ישלחו במייל בשעות הקרובות. קליק כאן לרשימת הזוכים המלאה.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ביום שישי, 30/5 בשעה 14:00 בצהריים בקולנוע "רב חן" כיכר דיזינגוף בתל אביב.. הכרטיסים יחכו לכם בסמוך לקופות וינתנו בכפוף להצגת מייל הזכיה (באמצעות הסמארטפון או עותק מודפס) ותעודת זהות כפי שמפורט במייל הזכייה שנשלח אליכם.

תודה לכולם על ההשתתפות!

***

זה אמנם קרה כבר לפני שנים לא מעטות, אבל רבים מכם ודאי זוכרים את ימי בית הספר היסודי העליזים והתמימים, ואת היציאות הכיתתיות הכיפיות בימי שישי אחר הצהריים שהתחילו בשער בית הספר והסתיימו לרוב בצפייה משותפת בסרט ולקינוח גלידה טעימה.

צוות הפטריה החליט גם הוא, לזכר הימים הטובים, לארגן יציאה שכזו. אלא שאז, טעות הקלדה מטופשת בתהליך רכישת הכרטיסים הותירה אותנו ממש במקרה עם 170 הזמנות זוגיות לסרט "מיליון דרכים להתפגר". לכן, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ליציאת כיתה פטרייתית ומגניבה עם הקרנת טרום בכורה פרטית ואינטימית עבור גולשי הפטריה.

בהנחה שאתם מתים על Family Guy כמונו, ואם אהבתם את הסרט המופרע "טד", ודאי תהנו לצפות בסרטו החדש של אחד האנשים המצחיקים ביקום, סת' מקפרלן, “A million ways to die in the west”. אם לשפוט על פי הטריילר הרשמי, מדובר בסרט עם פוטנציאל קומי לא רע בכלל שבהחלט יכול להעביר לכם אחר הצהריים של כיף, רגע לפני שאתם מתפנים לארוחות המשפחתיות.

מדובר בקומדיה מופרעת למדי המציגה את סיפורו של אלברט (מקפרלן), רועה כבשים פחדן בימי המערב הפרוע, אשר איבד את אהובתו לואיז בגלל שפחד להתייצד לדו קרב. למזלו, הוא נתקל באנה היפהפיה (שרליז ת'רון), המחליטה לקחת אותו תחת חסותה וללמד אותו להיות גבר-גבר אמיץ ומלא ביטחון. כמובן, כשבעלה הרשע של אנה מגלה את מערכת היחסים שלהם, הוא מחליט לצאת ולנקום.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...