פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית הגירסה האמיתית והלא מבוימת של נשיקות ראשונות בין זרים

גולשים רבים מצאו את עצמם מאוכזבים לאחר שנחשפה האמת הלא כל כך מפתיעה מאחורי סרטון הנשיקות הראשונות בין זרים שחרך את הרשת השבוע וגרף קרוב לחמישים מליון צפיות בתוך ימים ספורים. הסרטון המרגש התברר כפרסומת לחברת אופנה, וגרוע מכך, נחשף כי המשתתפים בו הם כלל לא אנשים זרים אקראיים כי אם שחקנים, דוגמנים ומוזיקאים, עובדה שמחקה לגמרי את אלמנט האותנטיות ואת הקסם מאחורי הסרטון.

קובי אילבן, מנחה תכנית הטלויזיה הבלגית "Volt", התאכזב גם הוא מהעובדה שמדובר בסרטון מבוים, אך כמו רבים אחרים, התאהב בקונספט המסקרן והחליט לבדוק איך היה נראה הסרטון הזה אם המשתתפים בו היו באמת אנשים זרים שנפגשו זה עתה והתבקשו להתנשק לראשונה מול המצלמה.

אילבן יצא אל הרחוב ביחד עם צוות צילום ופנה לאנשים אקראיים בבקשה להשתתף בגרסה שלו ל"נשיקה ראשונה". בתחילת הסרטון מוצג אילסן כשהוא מסביר מה גרם לו לצלם את הסרטון ומספר על אכזבתו מהסרטון המקורי. בהמשך (1:48) מתחיל האקשן האמיתי, בו אנחנו זוכים לקבל את מה שציפינו לו מלכתחילה, זרים אמיתיים מתנשקים לראשונה, עם אותו שיר קסום ברקע, אבל הפעם באמת.


היופי בסרטון הנהדר הזה, הוא שניתן להבחין בקלות בהבדלים בין שני הסרטונים, המקורי והמבוים מול החדש והאותנטי של המנחה הבלגי, שמשתתף בו בעצמו וזוכה גם הוא לנשק בחורה זרה לחלוטין שמבוגרת ממנו בעשרים שנים. בניגוד לסרטון המקורי, מורגשת כאן מבוכה אמיתית, מתח וחשש טבעיים, וכמובן, אנשים שנראים כמו אנשים רגילים לחלוטין, במקום חבורת יפים ויפות.

אמנם הרשת מעט שבעה מתופעת "נשיקה ראשונה" ושלל הגרסאות הפארודיות על הסרטון, אך בכל זאת, הסרטון הזה הוא דרך נהדרת לתת אחלה קלוז'ר לאחת התופעות הויראליות של השנה. מה דעתכם?

זרים מתנשקים בלגיה 2

זרים מתנשקים בלגיה

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...