פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 אנשים זרים לחלוטין מתנשקים זה עם זה בפעם הראשונה

הנשיקה הראשונה עם בן או בת זוג חדשים, היא ללא ספק רגע קסום ובלתי נשכח. המבוכה, החשש, ההתרגשות והמתח החיובי הזה, הם אלה שהופכים את הרגע הזה לכל כך מיוחד ובלתי נשכח.

סרטון חדש ומקסים שעלה אתמול לרשת, מפגיש בין 20 אנשים זרים לחלוטין זה לזה שהתבקשו לבצע משימה דיי פשוטה – להתנשק בפעם הראשונה. מי שיצרה את הסרטון הזה היא האמנית טטיה פילייבה, שביקשה ללכוד בעדשת המצלמה את אותם רגעי קסם. כמובן, כשמדובר בשני אנשים זרים, שנפגשו רק לצורך צילום הסרטון הזה ותוך שניות ספורות מרגע ההיכרות ביניהם מתבקשים להתנשק, הסרטון הופך למחשמל ומרתק הרבה יותר, כשאנחנו זוכים לקבל הצצה לא שגרתית לרגע אישי ואינטימי המתרחש לנגד עיננו.


לפני שצפיתי לראשונה בסרטון, חששתי שארגיש מובך ואנוע בחוסר נוחיות על הכסא. אולם, המוזיקה הרומנטית ברקע, הצילום בשחור לבן ואולי דווקא העובדה שמדובר באנשים זרים שבקושי יודעים את שמם של בני הזוג איתם הם עומדים להתנשק, כל אלה גורמים לסרטון הזה להיות מרגש, מתוק, מלא באהבה ומאוד נעים לצפייה, כך שבסבירות גבוהה, תסיימו לראות אותו עם חיוך רחב על הפנים, ועם פלאשבקים נוסטלגיים ונעימים לרגעים האינטימיים הראשונים שחוויתם עם בן או בת הזוג שלכם.

נחשפה האמת מאחורי סרטון הנשיקות הראשונות בין זרים

תחילה, הזוגות נראים מעט חוששים ונבוכים ומנסים לשבור את המתח עם בדיחות ומשפטים המוכרים לכל מי שהיה בסיטואציה כזו. בהמשך, לאט לאט, נשברות החומות ובעיקר בזכות הניגוד המוחלט בין הסיטואציה הכל כך פרטית הזאת ללעובדה שמדובר בזרים שלא חוו אינטימיות משותפת, גורמת לכך שהתוצאה היא כאמור סרטון מתוק להחריד, שהצליח לצבור עד כה מעל 700 אלף צפיות בפחות מיממה, ולרגש את כל מי שצופה בו.

אגב, הביקורת השלילית היחידה שאפשר לומר בהקשר לסרטון הזה, היא העובדה שמרבית האנשים המשתתפים בו הם צעירים אטרקטיביים, רזים ויפים ברובם, מה שגורם לעסק להיראות מעט מלאכותי, ופחות אותנטי. גיוון באנשים המשתתפים היה יכול להוסיף המון, ובכל זאת, מדובר ב-3 דקות של הנאה.

אגב, השיר המקסים ברקע של הסרטון נקרא We might be dead by  tommorow, ואתם יכולים להאזין לו כאן.

זרים מתנשקים 1

זרים מתנשקים 2

זרים מתנשקים 3

זרים מתנשקים 5

זרים מתנשקים 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...