פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: יש רק דרך אחת להפעיל את החימום בתחנת האוטובוס המיוחדת הזאת

בעוד אנחנו הישראלים לא ממש מצליחים לעכל ולעמוד בפני כמה ימי קור וגשם ברציפות, ישנם אנשים בקנדה למשל, שבקושי יכולים לצאת מהבית במשך חודשי החורף הקנדי הכולל שלגים, רוחות, וקור אימים מקפיא.

בחברת דורסל, יצרנית הסוללות המוכרות, החליטו לעזור לאותם עוברי אורח שנאלצו לצאת מביתם ולהמתין בתחנת האוטובוס בשיא הקור בדרך יצירתית ומקורית במיוחד, כחלק מקמפיין גרילה מגניב תחת המסר Share The power Within.

לצורך הקמפיין הקומה תחנת אוטובוס מיוחדת, הכוללת תנורי חימום בחלק העליון שלה. אלא ששום דבר לא בא בקלות, ובכדי לגרום לתנורים לעבוד ולחמם את התחנה, נאלצו האנשים הזרים בתחנה לשנס מותניים ולשתף פעולה אחד עם השנייה. ממש כמו בסוללה, על קיר התחנה הימני הוצב סמל הפלוס ובקיר השני המינוס. בכדי ולגרום לתנורים לעבוד התבקשו האנשים לאחוז זה בידו של זה, ולסגור את המעגל החשמלי שגורם לתנורים להתחיל לעבוד.


כאשר המעגל נסגר, הופעלו התנורים והאזרחים הממתינים בתחנה יכלו להינות מחימום נעים וכיפי ביום חורף קר. הסרטון מתעד את הניסוי החברתי המשעשע הזה, כשבסופו הופיע המסר השמאלצי והמקסים מאחוריו: "בקנדה יש לנו חורפים קרים, אך גם יש לנו אחד את השני".

המהלך הפרסומי הזה של דורסל גרף קרוב למאתיים אלך צפיות ביוטיוב. הוא אולי לא מוצלח כמו סרטון "האם תיתן את המעיל שלך לילד הקפוא" הנורבגי, אבל בהחלט מרענן ומתוק, במיוחד ביום גשום שכזה.

תחנת אוטובוס מחוממת דורסל

תחנת אוטובוס מחוממת דורסל 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...