הפייס מתחפש: בואו לעצב תמונת פרופיל פורימית

סוף השבוע הולך ומתקרב, ועמו גם החג הכי שמח וכיפי שיש ליהדות להציע, חג פורים. לא כולם מתחברים לעודף המשחה והשטות, עבור מי שכן, מדובר בקרנבל של שלושה ימים מלאים בתחפושות, מסיבות, ממתקים, אלכוהול ובעיקר רוח שטות ואוירה נהדרת ברחובות וכמובן, ברשתות החברתיות המתחפשות גם הן ולובשות סטטוסי חג.

לפני כשלושה שבועות, בשבוע הראשון של פברואר, השתלטה על הרשת תופעת ‘שבוע הכפילים’ שהחלה ממש כאן עם פוסט באתר הפטריה שפורסם בהמשך גם באתר Mako, וסחפה אחריה את הגולשים ברשת החברתית וכל האתרים הגדולים, שהקדישו אייטמים רבים לנושא, ושיתפו אינסוף תמונות נהדרות ומצחיקות של גולשים הדומים לסלבז.

הפייס מתחפש ישראל היום

שבוע הכפילים אכן היווה סיפתח נהדר לקראת פורים, וכעת מנסה אפליקציה חדשה מבית ‘ישראל היום’ בשם “הפייס מתחפש” לשחזר את ההצלחה של משחק הכפילים, ולהשתלט על הרשת בפורים. מדובר באפליקציה נחמדה ביותר המאפשרת לכם הגולשים להעלות תמונה שלכם, מהמחשב או מפייסבוק, ובאמצעות שלל פיצ’רים לעצב לעצמכם תחפושת מדליקה ולהתאים את תמונת הפרופיל שלכם לרוח החג.

את התמונה הסופית שלכם או של חברים, תוכלו לעלות לגלריית האפליקציה כאשר התמונה המקורית תזכה את בעליה בסוף שבוע זוגי במלון אגמים באילת. 20 גולשים נוספים יזכו בתלושי קנייה ברשת חנויות “כפר הצעצועים”.

אספנו עבורכם מספר דוגמאות משעשעות של גולשים שכבר הספיקו להביך את עצמם באמצעות האפליקציה. חושבים שאתם יכולים להיראות הרבה יותר גרוע? עצבו את התחפושת שלכם באמצעות האפליקציה ושלחו אלינו את התמונות דרך עמוד הפייסבוק באו לכתובת [email protected], ואנחנו נוסיף אותן לפוסט ונהפוך אתכם למפורסמים שלא יכולים ללכת ברחוב בלי שני שומרי ראש לפחות.

גלעד גזית ומורן רוזנטל

הפייס מתחפש ישראל היום דוגמא 1

רועי פרבשטיין ורעות פרבשטיין

הפייס מתחפש ישראל היום דוגמא 2

אלכס סוקו

אלכס_1

אייל גיא

אני

אלחן עגייב

אלחן

בר גרשוני

צניחה_2

אלינה קולדייזני

תינוק_1

יונתן עייני

ברסה

קרין נסט

שיער

שוטר_1

חמודים

מוזר_2

מוזרררררררררררררררררר

משפחה_3

נמר_1

פיראט_1

כלב

חתונה

זוג2

זוג

ביזאר

גלעד_1

2

אבא תינוק

 

לייק לפטריה בפייסבוק