מקסים: המחווה המרגשת של מיילי סיירוס להומלס צעיר בטקס פרסי המוזיקה

הלילה (בין ראשון לשני), התקיים בלוס אנג’לס טקס ה-VMA, טקס פרסי המוזיקה היוקרתי בהפקת MTV במסגרתו קטפה מיילי סיירוס את הפרס הראשון בחשיבותו, “קליפ השנה”, על הקליפ המדובר ומעורר המחלוקת לשיר Wrecking Ball, קליפ שזכה לאינסוף קאברים, פארודיות וביקורות ברשת.

בניגוד לשנה שעברה בה גנבה סיירוס את ההצגה בניחוח רע במיוחד עם מופע אימים פרובוקטיבי במסגרתו רקדה על הבמה תוך שהיא מבצעת תנועות מגונות שמזכירות סרטים למבוגרים, הפעם בחרה סיירוס לעשות את זה בדרך קצת שונה ואפילו קצת מרגשת.

סיירוס נקראה לקבל את הפרס בו זכתה, אך במקום לעלות לבמה בעצמה, שלחה בחור צעיר בשם ג’סי, הומלס צעיר המתגורר בעיר לוס אנג’לס, לקבל את הפרס בשמה. בנאום המרגש שלו סיפר ג’סי על חייו הקשים ברחוב, וסיפק אמירה עצובה ונוגעת ללב: “שרדתי בכל המקלטים בעיר, ניקיתי חדרי מלון והייתי ניצב בסרטים ובעיקר ניצב בחיים של כולכם”.

ג’סי הפנה את הצופים לעמוד הפייסבוק של מיילי שם חיכה להם גם סרטון בו מופיעה הכוכבת וקוראת לקהל שלה לתרום לאלה שאין להם, ולעזור לה להתגייס עבור אותם חסרי בית צעירים, שיותר ממיליון כמותם חיים ברחובות העיר ובארצות הברית.

המחווה של סיירוס זיכתה אותה ואת ג’סי בתשואות רמות מהקהל, וסיירוס עצמה נראתה נרגשת במיוחד, על גבול הבכי. נחמד לראות מהכוכבת המוכשרת קצת פחות פרובוקציות מטופשות וקצת יותר אנושיות, ובאופן כללי, תמיד כיף לראות אנשים שיש להם, מתגייסים למען אלא שאין להם.

לייק לפטריה בפייסבוק