קורע: הפתיע גולשים בצ’אט רולט עם מופע מחריד לשיר “כדור הריסה” של מיילי סיירוס

לפני כחודשיים שיחררה מלכת הפרובוקציות הטרייה מיילי סיירוס את הקליפ לסינגל האחרון שלה Wrecking ball, קליפ בוטה במיוחד בו היא מופיעה בהתחלה בלבוש מינימלי, ובהמשך כשהיא נטול בגדים ומתנדנדת על כדור הריסה. כפי שכולכם כבר יודעים, הקליפ המושמץ הזה זכה לאינסוף ביקורות ברשת, ולווה גם בשערוריות נוספות מבית היוצר של סיירוס שרק ביססו את מעמדה כמלכת הטראש החדשה.

סרטון ויראלי קורע שעלה היום לרשת מציג את סטיב קרדינל, בחור מזוקן ומשעשע בעל ערוץ יוטיוב פופולארי, שהחליט להעניק לגולשים באתר צ’ט-רולט חוויה שלעולם לא ישכחו עם ביצוע מרהיב משלו לקליפ “כדור הריסה” של מיילי סיירוס.

כזכור, צ’ט רולט הוא אתר צ’אט וידאו בו הגולשים מצ’וטטים אחד עם השני באופן אקראי מבלי לדעת מראש את מי הם עומדים לפגוש על המסך בכל פעם שלוחצים על כפתור הרולטה.


לצערם או למשחתם של חלק מהגולשים באתר, הם נתקלו במופע לייב של קרדינל, שבסופו של דבר אסף את כל התגובות המשועשעות וההמומות של הגולשים שנתקלו בו לקליפ אחד באורך מלא, שעולה פי כמה וכמה מונים על הקליפ המקורי של סיירוס.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שקרדינל מבצע את התרגיל המשעשע הזה, כשבעבר כבר העלה לרשת סרטון מגה ויראלי עם הגירסה שלו לאחד הקליפים הפופולאריים בהיסטוריה, “call me maybe” של קרלי ריי ג’ספן.

בשורה התחתונה, אם הגעתם עד לכאן אתם מבזבזים את הזמן שלכם. ליחצו פליי ותהנו מכל רגע.

כדור הריסה 5

כדור הריסה 1כדור הריסה 2

לייק לפטריה בפייסבוק