האמת מאחורי תמונת התגובה של משפחת סמית’ למופע האימים של מיילי סיירוס

יומיים חלפו מסיומו של טקס פרסי המוזיקה של MTV, טקס ה-VMA השנתי, והרשת עדין לא נרגעת מההופעה הבוטה והפרובוקטיבית של הזמרת-שחקנית-דוגמנית מיילי סיירוס, מי שבעברה הייתה נחשבת ל”ילדה טובה” אך בשנתיים האחרונות מעוררת אינסוף פרובוקציות.

למרות הופעה בחוטיני של ליידי גאגא פלוס הופעת איחוד ראשונה מזה עשור של ג’סטין טימברלייק עם חברי להקת NSYNC, דווקא מיילי סיירוס הייתה זו שגנבה את ההצגה, באחת ההופעות החיות הכי בוטות שנראו על במת MTV, הופעה שדמתה יותר לסרט פורנו מאשר למופע מוזיקלי.

בנוסף לאינסוף תמונות מביכות ונוראיות של סיירוס והמון גיפים לא פחות מזעזעים מתוך מופע האיימים של סיירוס, פורסמה תמונה אחת משעשעת במיוחד שהפכה במהירות לויראלית ברשת, תמונה המציגה את התגובה של משפחת סמית’ (וייל סמית’ וילדיו) להופעה של סיירוס. בתמונה המצחיקה נראים בני המשפחה כשהם בהלם מוחלט, עם מבטים המומים שהם ללא ספק פרייסלס.

אולם, למרות שתגובה כזאת של בני המשפחה הייתה מתקבלת בהבנה לאור המופע השערורייתי, באתר הרשמי של MTV מפרסמים היום כי התמונה של בני משפחת סמית’ אכן צולמה במהלך הטקס, אך ממש לא בזמן ההופעה של סיירוס. מסתבר שבני משפחת סמית’ היו עסוקים דווקא בצפייה בהופעה של ליידי גאגא, ובסרטון שמיד תוכלו לראות כאן, הם אפילו מאוד מאוד נהנים, במיוחד בתו של סמית’ שיוצאת מגדרה כשגאגא מתחילה לשיר את הפזמון של השיר שלה Applause.

שוב הוכח כמה קל להטעות את הגולשים ברשת וליצור “אמת” שאין לה שום קשר למציאות. ואיך רגע אחד שנתפס במצלמה יכול ליצור רושם מוטעה לחלוטין. בכל אופן, גם הסיפור הקטן הזה לא ממש ישנה את העובדה שסיירוס ביישה את המין הנשי, והתנהגה כמו מופקרת על הבמה, מול אלפי צעירים וצעירות באולם ועוד מליונים שצפו בטקס בבתיהם. בושה וחרפה.

אספנו עבורכם את מיטב הגיפים והתמונות שפורסמו ברשת בתגובה להופעה של סיירוס. אם אתם מתכננים לצפות בה, דאגו שלא יהיו ילדים קטנים בסביבה.

לייק לפטריה בפייסבוק