פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: אנשים זרים מתנשקים בפעם הראשונה עם משה פרסטר

רגע לפני שעשרות סרטוני הפארודיה על סרטון האנשים הזרים המתנשקים זה עם זה בפעם הראשונה יוצאים לכולנו מכל החורים, יצרו ב"שרוטונים", באיחור אופנתי משהו, סרטון פארודיה משלהם שלמרות המיאוס הכללי מהסיפור הזה, דווקא מצליח להצחיק באופן מפתיע, ומהווה יופי של קלוז'ר לאחת התופעות הכי ויראליות שידעה הרשת בשנה החולפת.

כזכור, הסרטון המקורי First Kiss הפגיש בין אנשים זרים שהתבקשו להתנשק זה עם זה מול המצלמה, וזכה לעשרות מליוני צפיות בזמן שיא. בהמשך גילינו כולנו למרבה האכזבה כי מדובר בכלל בפרסומת לחברת אופנה.

הפעם, התבקשו גברים ונשים ישראלים להתנשק בפעם הראשונה, אבל לא זה עם זו, אלא עם לא אחר מאשר משה פרסטר. תודו שרק הקונספט של הסרטון הזה לבדו כבר מעלה חיוך על הפנים, והצפייה בסרטון רק מאמתת את החשש – מדובר בסרטון הזוי, מביך ומצחיק.


הרגעים הקומיים היותר מוצלחים בסרטון נוצרים בעקבות העובדה שמררבית הנשים בסרטון מעט חוששות ממפגש השפתיים עם פרסטר, ודווקא הגברים, כולל הופעת אורח של חנניה טל (החיקוי הגברי של חן טל), הרבה יותר זורמים. במהלך הסרטון תהיתי מתי יגיע הפאנץ', אלא שהוא לא מגיע, ולמרבה ההפתעה, פרסטר אכן מתנשק עם כל המשתתפים. ואולם, אם חיפשתם אותנטיות, לא תמצאו אותה כאן – אם לא תעצרו את הסרטון בשלב הקרדיטים, תגלו כי גם במקרה הזה מדובר בעצם בפרסומת, למסטיק Must של עלית.

משה פרסטר 4

משה פרסטר 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...