מדריך: כך תוכלו למתוח את חבריכם עם ראש בתוך צנצנת

בעוד פחות משבוע יחול ה-1 באפריל, חג המתיחות הבינלאומי. ולרגל המאורע המיוחד רצינו לעזור לכם להיות כמה שיותר מוכנים למתוח לחברים שלכם את הצורה.

גולש בשם מייק העלה לאתר  intsructakes, אתר המרכז יצירות מעולות של ‘עשה זאת בעצמך’, הוראות הכנה למתיחת “ראש בצנצנת זכוכית”, מתיחה מעולה עם פוטנציאל הפחדה גבוה במיוחד. המתיחה הזאת, באם תבצעו אותה, תמקם אתכם ללא ספק בהיכל התהילה של האנשים המרושעים אשר הצליחו לגרום לאנשים שהם באמת אוהבים לבריחת שתן קלה מרוב פחד.

רשימת המצרכים עבור המתיחה המטורפת הזאת היא לא מורכבת מדי. לצורך העניין תצטרכו להצטייד בתוכנת עריכת תמונה, מדפסת ביתית  וצנצנת זכוכית עם נוזל בצבע חשוד.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Max (@emmahelenamax)

איך בדיוק זה עובד?

הצנצנת: לוקחים את צנצנת זכוכית וממלאים אותה במים מעורבבים במעט צבע מאכל, או כל נוזל אחר שיקנה למים מראה של חומר משמר ועכור מעט.

התמונה: אם אין לכם חשק להתעסק עם עריכת תמונה, תוכלו להוריד את הקובץ להדפסה של תמונתו של מייק, כפי שמופיעה כאן בפוסט ולהשתמש בה עבור המתיחה. אם אתם ממש רוצים שהראש בתוך הצנצנת יהיה הראש שלכם, תזדקקו לתכנת עריכה וכמה דקות פנויות. מייק מפרט את ההוראות המדוייקות ליצירת תמונה מתאימה, ואתם יכולים לעקוב אחריהן בקלות כאן.

לאחר שהדפסתם את התמונה, פשוט הכניסו אותה לתוך הצנצנת. אתם כמובן מוזמנים להוסיף לצנצנת גם אקססוריז אחרים אם אתם מרגישים שהם מוסיפים לאלמנט הקריפיות של הראש המשומר. זהו, אתם מוכנים לצאת לדרך. אה, ואל תשכחו לתעד הכל במצלמה ולשלוח אלינו.

וכאן תוכלו לראות סרטון של מייק מדגים איך לייצר את הצנצנת האדירה הזאת


 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק