פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא: אמא ישראלית המציאה מתקן שעוזר לילדים בעלי מוגבלויות לעמוד על הרגליים וללכת

היוזמה המרגשת של האמא הזאת, ישראלית בשם דבי אלנתן, העניקה לבנה שמרותק לכיסא גלגלים את ההזדמנות ללכת לראשונה בחייו. המוצר שהמציאה דבי הוא בעצם סוג של ריתמה, המאפשרת לה ולבנה ללכת יחד, ובהחלט נראה שמדובר בהמצאה נפלאה אשר יכולה לחולל פלאים עבור אין ספור ילדים בעלי מוגבלות מוטוריות אשר אינם יכולים ללכת בכוחות עצמם.

דבי, העובדת למחייתה בטיפול באמצעות מוסיקה, קיבלה את ההשראה להמצאה הזאת כשחיפשה דרכים יצירתיות לעזור לבנה רותם, שנולד עם שיתוק מוחין ואינו מסוגל ללכת בכוחות עצמו, לחוות מעט עצמאות ולהרגיש כמו שאר הילדים. הריתמה המיוחדת שפיתחה מאפשרת לבנה לעמוד זקוף בצמוד, ובזכות היותה מחוברת גם לגופה שלה, מאפשרת לשניים לצעוד יחד באמצעות התנועות של האם.

הסרטון המקסים הבא, מציג אמא ללילדה עם שיתוק מוחין, ומדגים כיצד בדיוק עובדת ההמצאה הזו שזכתה לשם UpSee. מספיק לזהות את הניצוץ בעיניה של הילדה הקטנה שזוכה ללכת ולראות את העולם מגובה עמידה, בכדי להתרגש עד דמעות ולהבין עד כמה המשמעות וההשפעה של הריתמה הזו על הילדים המוגבלים היא הרבה יותר עמוקה מפעולת ההליכה עצמה.


הבשורות העוד יותר טובות אגב, הן כי לאחר תקופת נסיון ובדיקה של המוצר על ידי מספר משפחות בארצות הברית ובקנדה, הוא ייצא באופן רשמי לשיווק בינלאומי.

דבי מספרת על כך שכאשר בנה היה בן שנתיים, הרופאים המומחים שהתייעצה איתם על מצבו אמרו לה שהוא אינו מודע לרגליים וליכולת שלו להשתמש בהן. למרות זאת היא ניסתה בקושי רב לגרום לו ללכת איתה שוב ושוב, משימה שהתישה אותה פיסית ומנטלית וגרמה לה לתסכול רב שהוביל בסופו של דבר לצורך שלה ברתמה שתעזור לה לבצע את הפעולה הזאת יחד איתו.

תענוג לראות כיצד האהבה הגדולה בין אמה לבנה מצליחה לייצר מקוריות וקריאטיביות שכזו, ועוד יותר מרגש לראות את הילדים המתוקים עומדים על שתי רגליהם. נפלא.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...