פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכבאי הפתיע את המורה בזמן תרגיל שריפה והציע לה נישואין מול התלמידים

כשאתה עובד ככבאי ובת הזוג שלך היא מורה בבית ספר יסודי, יש כנראה רק דרך אחת הגיונית להציע לה נישואין. ג’סטין דיירלינג הכיר את בת זוגו מייגן בזמן שהתנדב כחלק מעבודתו בשירות כיבוי האש, בחלוקת מים לתלמידים שהשתתפו בצעדה של בית הספר. חצי שנה מאוחר יותר, החליט ג’סטין שהגיע העת להציע נישואין למייגן, וביקש לעשות זאת בצורה מקורית שתכלול גם את תלמידיה האהובים של המורה וגם את המקום בו נפגשו בפעם הראשונה.

בשיתוף עם שאר המורים בבית הספר ויחד עם חבריו למחלקת כיבוי האש, יזמו בבית הספר תרגיל כיבוי אש במסגרתו פונו כל התלמידים אל מחוץ לכותלי בית הספר כדי לתרגל התנהגות נכונה בזמן שריפה. רכב כיבוי האש של ג’סטין צוייד מראש בשלט ענק ובו הכיתוב “Miss Z, will you marry me?”, בדיוק בצורה בה פונים אל מייגן תלמידיה.


בשעה שהתלמידים ומייגן המקסימה שהו מחוץ לבית הספר, הגיח ג’סטין עם רכב כיבוי האש, פנה למייגן והסב את מבטה לעבר רכב הכיבוי שם חשפו חבריו את השלט. מייגן המופתעת עוד לא הספיקה לעכל את גודל המעמד כשג’סטין ירד על ברכיו ושלף טבעת, מול עיניהם של התלמידים, המורים וכמובן, בת זוגו הנרגשת.

הסרטון המתוק המתעד את הצעת הנישואין הזאת צבר מעל 300 אלף צפיות, וג’סטין מספר בתיאור הסרטון כי בהמשך חולקו טבעות ממתק לכל התלמידים ונרשמה שמחה והתרגשות רבה. כמובן, מייגן אמרה כן, והזוג המאושר צפוי להתחתן בחודשים הקרובים. שיהיה במזל.

כבאי 4

כבאי 5

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...