זה כנראה אחד הקליפים הישראלים הכי פרובוקטיביים והזויים שאי פעם ראינו

לא משנה מה אתם חושבים על אליעד מלכי, עם ההצלחה אי אפשר להתווכח. אחרי שהלהיטים הקודמים שלו” מאמי סונג”, “סxסי טיים” ו“רציתי לאהוב” זכו למאות אלפי צפיות ביוטיוב, הזמר והיוצר שהפך בשנתיים האחרונות לאחד מכוכבי הרשת היותר מושמצים ומעוררי מחלוקת, פרסם היום קליפ חדש לסינגל האחרון שלו “סאמר היי”, ולמרות הסיכוי הקל שתלקו בחרדה תוך כדי הצפייה, אתם הולכים לקבל תמורה מלאה לזמן שלכם גם הפעם.

מלכי בן ה-26, שפרץ לתודעה שלנו לראשונה עם אודישן בלתי נשכח בעונה ה-9 של כוכב נולד, ניסה את מזלו לאחרונה גם בשלב האודישנים של “הכוכב הבא” וזכה לארבעה חצים אדומים מהשופטים, אך גם הדחייה הזאת לא גרמה לו לעצור, וכעת הוא חוזר עם קליפ חדש ושערורייתי, שלמרות שזה נראה בלתי אפשרי לאור ניסיון העבר, מצליח להציב רף חדש של פרובוקטיביות, אפילו ביחס לתאומות מלול.

כרגיל, הקול של מלכי עדין גבולי והמראות בקליפ הזויים ולעיתים קשים לצפייה, אבל חייבים להודות: למרות המילים המטופשות של השיר, הלחן שלו מדבק בטירוף, כך שאתם לגמרי מתבקשים להיזהר לא לזמזם אותן בנוכחות אנשים שהדעה שלהם עליכם חשובה לכם. תוסיפו לכל העסק הזה נוכחות מינימלית מאוד של בגדים וכוריאוגרפיה מטרידה ומצחיקה בלפחות חצי מהקליפ, ותקבלו מתכון קלאסי ללהיט מנצח שאולי יעשה לכם צרבת, אבל לא תוכלו להפסיק לאכול ממנו.

 

לייק לפטריה בפייסבוק