פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: כל מה שגרוע בעולם הזה בסדרת איורים חריפה ומטרידה

לא בטוח ששמעתם על זה, אבל למרות שרוב הזמן נחמד פה, קורים בעולם הזה גם דברים לא הכי טובים פה ושם. ולא, אנחנו לא מדברים על מה שקרה אתמול בטקס האוסקר – כי זאת אמנם פאדיחה, אבל היא כבר לא מהעולם הזה. אנחנו מדברים על הדברים הקטנים שהורסים לכולנו את הכיף – לסבול בעבודה, החמדנות של האנשים שמתעשרים על חשבוננו, הטלוויזיה שעושה אותנו קצת יותר מטומטמים ממה שצריך וכל הזבל שאנחנו אוכלים כי ראינו בפרסומות ועכשיו יש לנו צרבת ומחלות לב בגלל זה.

ואם התבאסתם קצת מכל זה, אז אל. כי את כל התופעות המכוערות האלה, יש מי שמתאר בצורה מאד משעשעת. אחד מהאמנים האלה הוא המאייר הלונדוני סטיב קאטס. הוא מעביר ביקורת מאד חריפה ומאד נוקבת על החיים המודרניים ומצליח לעשות את זה בצורה מקורית ומצחיקה. אם השם סטיב קאטס נשמע לכם מוכר, זה בגלל שהוא חתום על סרטון מצחיק ומעולה שהציג מה קרה לדמויות המצוירות שכולנו גדלנו עליהם אחרי שהתהילה שלהם חלפה.

קאטס ממשיך בקו הזה ובדף הפייסבוק שלו הוא מפרסם מדי פעם איור חדש שנכנס חזיתית בתופעה מכוערת אחרת. בתקופה האחרונה, באופן טבעי, הוא מכה ללא רחם בנשיא ארצות הברית החדש ובמצב שם. אבל הוא לא מרחם ותוקף גם תופעות שכולם מרגישים, בכל מקום בעולם.

מוזמנים לעבור על כמה מאיורים שלו מהתקופה האחרונה. אם אף אחד מהם לא מדבר אליכם או עליכם, אז ברכות – החיים שלכם כנראה לא רעים בכלל.

סטיב קאטס 2

קאטס

קאטס16

קאטס9

סטיב קאטס 1

קאטס15

קאטס2

קאטס6

קאטס7

קאטס8

קאטס10

קאטס11

קאטס12

קאטס4

קאטס13

קאטס19

קאטס20

קאטס21

קאטס18

קאטס17

קליק כאן לביקור בעמוד הפייסבוק של סטיב קאטס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...