לאמיצים בלבד: כך נראה הקליפ החדש והפרובוקטיבי של אליעד מלכי

לא משנה מה אתם חושבים על אליעד מלכי, עם ההצלחה אי אפשר להתווכח. אחרי שהלהיטים הקודמים שלו “מאמי סונג”, “סxסי טיים” ו”בונבון סטייל” זכו למאות אלפי צפיות ביוטיוב, הזמר והיוצר בן ה-24, שהפך בשנה האחרונה לאחד מכוכבי הרשת היותר מושמצים, פרסם אתמול קליפ חדש לסינגל האחרון שלו “רציתי לאהוב”, ואם גם אתם לא יכולתם להוריד את העיניים מהקליפים הקודמים שלו, ולא באמת חשוב מה הייתה הסיבה לכך, אתם הולכים לקבל תמורה מלאה לזמן שלכם גם הפעם.

גם הפעם דואג מלכי להופיע בלבוש מינימלי הכולל שלל תלבושות מוזרות והזויות, כשהוא מוקף ברקדנים וניצבים שלא לובשים הרבה יותר ממנו. מילות השיר? נו, אתם יודעים, אל תצפו להרבה. יכולת השירה של מלכי? בינונית כהרגלה. התסריט? אנשים נטולי בגדים שאוכלים אחד את השני.

אז למה לצפות? כי ההפקה מושקעת ובסופו של דבר, השילוב בין כל המרכיבים הללו אמנם יגרום לכם לבהות במסך ולתהות מה לעזאזל מתרחש כרגע מול העיניים שלכם, אבל יחד עם זאת, ממכר ומקפיץ, ויש סיכוי לא רע שתמצאו את עצמכם מזמזמים את השיר. אה, וכי תגידו מה שתגידו, אליעד מלכי הוא פשוט מלך, ולא רואה אף אחד מאיתנו, אנשים שיפוטיים ומלאי ביקורת, ממטר.

לייק לפטריה בפייסבוק