זה כנראה אחד הקליפים הישראלים הכי פרובוקטיביים והזויים שיצא לנו לראות אי פעם

יותר משנתיים וחצי חלפו מאז הסתיימה העונה הרביעית של “היפה והחנון”, העונה שהכניסה לחיינו בלי שנרצה בכך את הודיה ומירב מלול, צמד התאומות ההזויות שהצליחו לגשש את דרכן עד לגמר התכנית, שם הפסידו לזוג המנצח קארין ביטון ואלעד אביטל. אולם, בעוד את השניים האחרונים אתם כנראה בכלל לא זוכרים, התאומות מלול דווקא נשארו בתודעה שלנו, מכל הסיבות הלא נכונות, ומדי פעם מבליחות להופעות אורח מפתיעות ולא רצויות בשלל אירועים, השקות וסרטוני רשת.

אז נכון, נראה היה כי אט אט התאומות יישאבו אל תהומות הנשייה עד שיעלמו לחלוטין מהנוף שלנו, אלא שהיום (ראשון), שחררו השתיים קליפ מוזיקלי חדש ופרובוקטיבי במיוחד כזה שכנראה יהפוך לשיחת היום ברשת ויחזיר אותן למרכז העניינים, לפחות לפרק זמן קצר נוסף.

הקליפ לשיר ההזוי, שזכה לשם “אני מקפיצה” הוא בוטה, מלא ברמיזות מיניות ובתנועות מגונות, ובעיקר עונה להגדרה העדינה “אחד הדברים הכי הזויים ומופרעים שיצא לנו לראות לאחרונה”. כצפוי, רמת הטקסט המרכיב את השיר המופתי הזה מקבילה לערך תזונתי של חלב מקולקל, ותוך כדי הצפייה בהחלט יתכן שתרגישו צורך עז להתקשר לעובדת סוציאלית או להתלונן במשטרה על הטרדה מינית. או במילים אחרות: להיט נפלא שלא תוכלו להפסיק לשמוע, לפחות ל-10 שניות.

לא מומלץ לבעלי לב חלש, ואלה מכם שהיו מספיק אמיצים ושרדו את התופת, מוזמנים לשתף אותנו בתחושה שלהם בתגובות בפייסבוק.

לייק לפטריה בפייסבוק