פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: הבעיה הגדולה של דיוויד (וידאו)

לאחרונה סיפרנו לכם על עמותת “מובמבר” שגורמת למאות אלפי גברים ברחבי העולם לגדל שפמים בחודש נובמבר ומעודדת אותם לבצע את בדיקת הפרוסטטה שיכולה להביא לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית ולהציל ממוות.

העמותה, בשיתוף משרד הפרסום Taxi 2, השיקו השבוע סרטון הזוי ומצחיק במיוחד שמנסה להגן על גברים עם לוק משופם ולהגביר מודעות לסרטן הערמונית. הסרטון הקורע מציג בחור משופם בשם דיוויד המספר כי לאחרונה הוא שם לב שאנשים מגיבים אליו בצורה שלילית ומוזרה. דיוויד לא מבין מה הסיבה ליחס הקר ולפרצופים המזועזעים שהוא מקבל. כמו שתראו מיד, מדובר בבחור נורמלי ונורמטיבי לחלוטין שאוהב להביא את עיתון הבוקר ללא תחתונים, ללקק את תחתוני הליידי פרנד שלו ושלל מוזרויות נוספות שהופכות אותו להזיה מהלכת עם קבלות, ובכל זאת, הוא משוכנע שמוקד הבעיה הוא השפם שלו.  כמו שאמרתי,נורמלי.

צילום: youtube

 עוד בפטריה: יתפוצץ או לא יתפוצץ? קונדום המים של דורקס

לדעתי הכוח של הקמפיין היא בכך שבדיקת הפרוסטטה הפולשנית והמלחיצה אינה מוזכרת כלל במהלך הסרטון אלא רק עניין השפם. במקום עוד סרטון מטופש על אצבע ענקית שרודפת אחרי גברים בכדי לבצע בהם בדיקה רקטלית, אנחנו מקבלים מערכון מצחיק מאוד שתורם לחיזוק הלגיטימציה של גברים לגדל שפם, סמל חיצוני מובהק לגבריות, ויצירת גאוות יחידה של גברים משופמים שדואגים לבריאות שלהם ומבצעים את הבדיקה הלא נעימה לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית. הסרטון עלה ליוטיוב לפני שבוע וצבר בזמן זה מעל 100,000 צפיות. תהנו!

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...