פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גברים, כדאי שתשמרו על התחת שלכם

חבורה של גברים בתחתונים רצים בטירוף על חוף הים,  נשמעת כמו התחלה לפרסומת חדשה לדאודורנט ?  אז זהו שלא… הגברים הללו לא רצים אחרי אטרקציה מלהיבה, אלא בורחים מאצבע ענקית בחלוק של ד”ר שרודפת אחריהם על מנת לבצעבהם בדיקה רקטאלית.

מדובר בסרטון פרסומת של בית החולים לבדיקה וחקר הסרטן  A.C. Camargo cancer hospital , מטרת הפרסומת להגביר את המודעות אצל גברים בני 40+ לבדיקת הפרוסטטה.  בדיקה שגרתית של הפרוסטטה אצל רופא אורולוג הכרחית וחשובה מאין כמוה, בכל הנוגע לגילוי מוקדם של סרטן הערמונית. למרות הרתיעה הנפוצה של גברים מביקור אצל האורולוג, חשוב שאיבר זה לא יוזנח וייבדק באופן קבוע.

על מנת לאבחן את סרטן בלוטת הערמונית, האורולוג המטפל מבצע בדיקה רקטאלית, ובדיקת דם לבדיקת מדד PSA. הבדיקה הרקטאלית חיונית על מנת לחוש בנוקשות או בגושים על פני הפרוסטטה.  קצת יותר מדי מידע :)


אמנם מדובר על נושא חשוב אשר יש לעורר את המודעות אליו, אך נראה שהפרסומת פספסה את המטרה לשמה נולדה… אצבע ענקית שרודפת אחרי הגברים על מנת לבצע בהם בדיקה רקטאלית לא  ממש מחדירה מוטיבציה ללכת לעשות את הבדיקה, אלא רק גורמת למפלס החרדה של הגבר הממוצע לעלות עוד ועוד.

הפרסומת מתכתבת עם הסרט Chariots of Fire המספר על ספורטאים בריטיים המתאמנים עבור האולימפיאדה בצרפת ב1924. הסרט עצמו יצא ב1981. ואחד הקטעים הזכורים ביותר מהסרט הוא הריצה על חוף הים לצליליו של שיר הנושא של הסרט שהפך לקלאסיקה מודרנית והתעלה גם על הסרט עצמו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...