מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יתפוצץ או לא יתפוצץ? קונדום המים של דורקס

אחד התחביבים האהובים עלי בתור ילד, היה זריקת בלוני מים צבעוניים מהחלון על עוברי אורח תמימים וחסרי ישע שעברו ברחוב, או סתם על החברים מהשכונה. עם הזמן התבגרתי מעט, וכיאה לילד גדול, עברתי לשקיות מים שכן הן מכילות כמות גדולה של מים, וכואבות הרבה יותר. רק כשבאמת הייתי לד גדול, אי שם לפני הגיוס, הבנתי שאני משחק בשטויות, ועברתי לצינור.

יוצרת הסרטים המעולה שארלוט רבאט העלתה לרשת לפני מספר ימים פרסומת חדשה לחברת הקונדומים דורקס, פרסומת שהתוצאה הסופית שלה היא התסריט האולטימטיבי שתמיד קצפה  לה לראש כשצפתה בפרסומות שונות של דורקס.

עוד בפטריה: 30 מודעות פרסום נוטפות סקס

הסרטון מציג שני ילדים חביבים, המבלים את זמנם בזריקת בלוני מים על אשים מחלון ביתם. מלאי הבלונים של הילדים מסתיים ולאחד מהם עולה רעיון מבריק במוחו כשהוא מבחין באחיו הגדול והישנוני יוצא מדלת חדרו. השניים מתגנבים לחדר ומאתרים את קופסת הקונדומים של האח הגדול. בשלב הזה אתם כבר מבינים לאן זה הולך, אבל עוד צפויה לכם הפתעה בסוף.

הפרסומת המקסימה שיצרה שרלוט מוצגת בערוץ Vimeo שלה, בין סרטים נהדרים נוספים. הפרסומת אגב, נעשתה באופן עצמאי על ידי שרלוט, אין לה קשר רשמי לחברת Durex, והיא לא חלק מקמפיין הפרסום שלה. מקצוענות בשביל הכיף. אהבנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...