פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: 12 דברים מטומטמים שגברים עושים אחרי שתיית בירה

יש שתי דרכים מובילות לגרום לגברים להתנהג כמו אדיוטים. אופציה אחת, היא פשוט להעיר אותם בבוקר. האופציה השניה, בה התוצאה הרצוייה מובטחת, היא לתת להם לשתות בירה, והרבה.

בעוד מרבית המפרסמים מנסים שלא להדגיש את הטמטום הזמני האפשרי שעשוי להיגרם בעקבות שתיית אלכוהול בכלל ובירה בפרט, במותג הבירה Carlton Dry החליטו לעשות בדיוק את ההיפך ולחגוג באמצעות 12 סרטוני פרסומת קצרים וקורעים את הטיפשות הגברית הנובעת משתיית בירה. כמובן, כל עוד אנחנו מדברים על אדיוטיזם במידה הגיונית, לא כזו שעשויה חלילה לפגוע.

סדרת סרטוני הפרסומת הבאה, כחלק מקמפיין HelloBeer של יצרנית הבירה, היא מחווה לאדיוטיזם הגברי, ומציגה שלל גברים ששתו קצת יותר מידי בירה ומפגינים יכולות עילאיות של הומור מטופש, המעניק לנו הצופים חווייה מצחיקה במיוחד, וכמה רגעים שעשויים להיראות לנו דיי מוכרים מערבי חבר'ה גבריים.


אפשר להתווכח על הרמה המוסרית של הסרטונים הללו, אבל אי אפשר להכחיש את העובדה שהם פשוט מצחיקים, וביננו, לא ממש מזיקים לסביבה. אז מה גברי םעושים שהם שותים בירה? מכינים חליפת שקיות זבל ומנפחים אותה עם שואב אבק, משחקים גולף עם משקפת, רוקדים עם בגדים הפוכים, מכינים נקניקיות במדיח הכלים ועוד שלל מעשים משוגעים שאי אפשר לחשוב עליהם בלי ליטר בירה בבטן.

אגב, סדרת הסרטונים הללו הזכירה לנו את סדרת סרטוני בירה שפירא הנהדרים, גפ הם סרטונים קצרצרים עם פאנצ'ים מצחיקים ומהירים. שווה להיזכר.

קחו לעצמכם פיינט, התרווחו בכסא שלכם, ולחצו פליי. הנאה מובטחת.

בירה קרלטון 3 בירה קרלטון 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...