וניה הימן מגיש: הפרסומת החדשה הישנה של בירה שפירא

לפני כחצי שנה סיפרנו לכם על סדרת הפרסומות המצוינת של ‘בירה שפירא’ שכבר הספיקה להפוך לקאלט. ששת הסרטונים בסדרה הציגו ב 10 שניות את כל המרכיבים שצריך כדי ליצור פרסומת מקורית ומצחיקה: סרטון קצרצר, ופאנץ’ חריף. כמו כן כל אחת מהן צברה מעל 70,000 צפיות ביוטיוב.

הבמאי והיוצר של פרסומות בירה שפירא וניה הימן, כבר הספיק לטפח רקורד מרשים עם הסרטון “חיי מדף”סרטון הדייטינג ההורס “בקיצור” , הפרסומת הנהדרת לפפסי מקס ביחד עם רועי כפרי, בימוי מערכון בארץ נהדרת ובנוסף פרויקט צדדי אלטרנטיבי – הקליפ ההזויי “כן ניגשתי לעידו” בשיתוף רועי כפרי וטל טירנגל.

ובכן,. מסתבר שהימן החל לביים פרסומות כבר בשנות השבעים המאוחרות. עושה רושם שהימן, שמוכיח פעם אחר פעם את כישוריו להפוך סרטון לכזה שידברו עליו, עשה זאת שוב ונראה כי במודע או לא במודע, הצליח להרכיב את הנוסחה המנצחת לשימוש נכון במדיה החברתית כשהוא משלב תוכן איכותי והומור בריא ולעיתים מופרע, המגרים את מוחם של הגולשים וגורמים להם לרצות להעביר את זה הלאה.

הימן נוסע עם המותג המופרע אל העבר, במה שנראה כמו שידור גרוע וכושל של הערוץ הראשון משנת 1979. הפרסומת היא בעצם  קומדיה שחורה המדמה מערכון מתיחות של “חייך אכלת אותה”. המנחה לא מרחם על הבחור (ניב מג’ר) שיוצא מהסוסיתה הכתומה ומנפץ בקבוק בירה שפירא על ראשו. מכאן הסרטון תופס זווית שחורה ומטורפת כאשר הבחור שמדמם מראשו בהגזמה מקבל את הסיטואציה בהבנה ומשתעשע עם המנחה, בסה”כ לא כל יום מופיעים בטלויזיה הממלכתית. הקריין מוסיף לבסוף את שורת המחץ “בירה שפירא – בירה לכלל פלחי האוכלוסיה.  מנהג המונית ועד למנתח הלב” ולנו רק נותר לומר: טוב נו. שכנעת אותנו. נטעם את הבירה שפירא הזאת.


קרדיטים- ניב מג’ר, קומיקאי נהדר המוכר לחלקכם מהצמד ניצה ולחם, ווניה הימן המשתתף בפרסומת לשנייה וחצי בתור מנתח לב שתיין.  צוות הפטריה מפרגן להימן על פרסומת מצוינת עם פטריית זהב נדירה. מחסובק.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק