וניה הימן מציג: עוד פעם את הברזת לי

וניה היימן, היוצר הגאון, ומומחה היוטיוב, אותו אתם מכירים בעיקר מהסרטון האחרון שלו “חיי מדף” שזכה להצלחה מסחררת בקנה מידה ישראלי (כמעט 300 אלף צפיות ביוטיוב), ומסרטון הדייטינג ההורס “בקיצור”, חוזר בסרטון חדש. הפעם מדובר בסרטון פרסומת למשקה חסר הטעם pepsi max, כאשר בסרטון הזה משתף היימן פעולה עם יוצר מוכשר לא פחות, רועי כפרי.

יחדיו, תחת משרד הפרסום אלנבי, יצרו השניים פרסומת מבריקה, כל כך שונה בנוף פרסומות המשקאות הקלים מופחתי הקלוריות המוכר לנו מהפריים טיים. כפרי עצמו (מעולה) משחק בסרטון והוא גם זה שכתב את המילים, הלחן והעיבוד של שיר הביטבוקס המצחיק והמוצלח אותו הוא מבצע בפרסומת. אז כאמור, מדובר במעין ביטבוקס אנושי, המציג את כפרי כמי שמחכה לדייט שלו שתגיע, וכשזו מתמהמהת ומאחרת בטירוף, כפרי מבטא את יגונו דרך מקצב מגניב ומילים מטופשות/מצחיקות, תוך שהוא משתמש בפחיות פפסי מקס ליצירת האפקטים השונים במוסיקה המלווה את הסרטון.

כיאה לקליפ מבית היוצר של וניה היימן, לא מדובר בפרסומת סטנדרטית. הפאנץ’ בסוף מצוין, המוסיקה המקורית נהדרת, ועושה רושם ששיתוף פעולה בין השניים הוא מוצלח ביותר. משרד הפרסום “אלנבי” נותן שיעור חשוב למשרדי הפרסום הגדולים והמסר הוא אחד וברור: נכון, אתם עושים פרסומות. אבל אפשר לעשות את זה טוב יותר.  הפטריה מפרגנת, ומכריזה כי לדעתה מדובר באחת הפרסומות הישראליות היותר מוצלחות שנראו כאן בשנה-שנתיים האחרונות. נהדר.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק