פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת נקמה בחבר שלה באחת הדרכים הכי אכזריות שאפשר להעלות על הדעת

כמו כל דבר מצחיק, גם מתיחות הופכות למעצבנות כשיש יותר מדי מהן. זה מה שקרה לבחורה צ'כית בשם לנקה שקצת נשבר לה מזה שהחבר שלה צ'רק, סלב מתיחות אינטרנטי, הופך גם אותה לקורבן שלו. רק כדי להבהיר, לא מדובר במתיחות קטנות וחמודות ("ברור שהורדתי את הזבל! סתם, לא הורדתי. מוהאהאה") אלא בהפקות מושקעות שגם רצו חזק ברשת – כמו זאת למשל. או זאת, בה הוא מותח את חבר שלו אריק.

אז לנקה החליטה לעשות את הדבר הבוגר והאחראי, ובמקום לשכור את שירותיהם של בריונים שישברו את העצמות של החבר הפוחז שלה, היא בחרה למתוח אותו בחזרה ובצורה אכזרית מאד. כמה אכזרית, אתם שואלים? ובכן, יותר אכזרי מההכי אכזרי שאתם יכולים לחשוב עליו.


נקמה, לפחות ככה אומרים, מוגשת מתוקה, אבל זאת דווקא הייתה חריפה למדי: למתיחה הזאת נדרשו רק שני דברים – נייר טואלט וספריי פלפל. היא ריססה גליל אחד בגז החריף ושמה בשירותים. צ'רק, שמח וטוב לב, נכנס לשירותים ולא חשד בכלום. כשהוא יצא משם, לעומת זאת, הוא כבר לא יכל לעמוד על הרגליים. הכאב נראה לא סימפטי בכלל וסביר להניח שגם הצחוק המתפקע של לנקה לא סייע לבחור הסובל: אהף ואם חשבתם שהיא הסתפקה בזה, חכו לרגע השיא בעלילה בהמשך הסרטון.

לנקה
לנקה, רגע לפני שריססה את נייר הטואלט. אוי ואבוי.

אנחנו כמובן מאחלים להם בהצלחה בקטע של לחיות אחד עם השניה ומקווים שצ'רק גם יצליח מתישהו להתאושש מהפציעה האנושה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...