פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גאוני: זו כנראה אחת ממתיחות הנקמה הכי אכזריות בהיסטוריה

לפני קצת יותר מחודש סיפרנו לכם כאן על אחת המתיחות הכי אכזריות בהיסטוריה, כשבחור בשם אריק מתח את חברו צ'רק במסגרת דו קרב מתיחות מתמשך ביניהם. אנחנו מודים, המתיחה ההיא הייתה כל כך מוצלחת ואכזרית שחשבנו שאי אפשר להתעלות עליה, אולם כפי שתראו במתיחה הבאה, מסתבר שטעינו בגדול. בכדי לא להרוס לכם, צפו קודם בסרטון, ואז המשיכו לקרוא.


לאחר שבסרטון הקודם חווה צ'נק מתיחה איומה, נפתח הסרטון החדש של השניים דווקא בהכרזה חגיגית על כך שמלחמת המתיחות בין השניים הסתיימה, ושהפעם החליטו השניים למתוח את לנקה, חברתו של צ'נק.

במסגרת המתיחה, מבשר צ'נק לחברתו מול המצלמה הנסתרת על כך שניהל רומן מאחורי גבה וזה עתה קיבל הודעה המבשרת לו שהמאהבת בהריון. כצפוי, חברתו ההמומה מקבלת את החדשות בזעם רב, מרביצה לאריק ובורחת מהחדר בהיסטריה. במקביל, נכנס צ'רק לחדר מדלת נפרדת כשהוא אוחז במצלמה, והשניים צוחקים ומבסוטים, עד שצרחה מפלחת את האויר.

בדיוק בנקודה הזאת, עולה כיתובית עם הכיתוב "שעה לפני המתיחה", ואנחנו הצופים מגלים את האמת הקורעת מאחורי הסרטון. מסתבר, שהמלחמה ממש לא נגמרה, ושהצרחה של חברתו של לנקה, היא רק יריית הפתיחה במתיחת הנקמה הכי אכזרית ומעולה שיצא לנו לראות לאחרונה, כשצ'נק מגלה שחברתו לא יכלה לשאת את ההשפלה וקפצה אל מותה מהחלון.

הסרטון המבריק זכה למעל 2 וחצי מליון צפיות מאז עלה לרשת לפני כשלושה ימים, ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לראות מה יהיה המהלך הויראלי הבא בדו קרב הנהדר הזה, ולנסות להמר מי יהיה הראשון מבין השניים שיחטוף התקף לב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...