סופ”ש ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

איגואנה מתנהגת כמו כלב

‘באדי’ הוא איגואנה זכר בן 12 שרץ לבעלים שלו בהתלהבות ממש כמו כלב שנרגש לראות את בעליו.

האודישן המופלא של אנה

מאז שהייתה בת 14, סובלת אנה קלנדנינג, בחורה מקסימה בת 20, מחרדות ודיכאונות קשים. התקפי החרדה הקשים והעצמתים שחוותה על בסיס קבוע שלה אילצו אותה להישאר כלואה בחדרה במשך חודשים ארוכים, וריתקו אותה למיטתה.

לאחרונה, בזכות הרבה עזרה מהוריה, גילתה אנה את המוזיקה והחלה לנגן ולשיר. המוזיקה התבררה כתרופת פלא, ואנה הצליחה לגייס כוחות, להתגבר על החרדה ולהתייצב לאודישן בתכנית “לאמריקה יש כישרון”, שם, כפי שתראו בסרטון הכל כך מרגש הזה, העניקה ביצוע מופלא לשיר “הללויה” של לאונרד כהן.

למרות שודאי שמעתם אינספור גירסאות לשיר הזה, הביצוע של אנה ירטיט לכם את הלב, גם בזכות הסיפור האישי העצוב שלה, אבל בעיקר בגלל הקול הנפלא והרגש העצום שהיא מצליחה להעביר למאזינים דרכו. כמובן, אנה זכתה לסטנדינג אוביישן מהקהל והשופטים, ועברה לשלב הבא. הכינו את הממחטות.


 

נערת הגומי שתשאיר אתכם עם פה פעור

לא ידענו שהגוף האנושי מסוגל להתגמש לצורה הזאת. מטורף.


גברים, אל תגידו “אנחנו בהריון”! 

מילה קוניס, ההריונית, התארחה לאחרונה בתכנית של ג’ימי קימל והוציאה קיטור על גברים שאומרים “אנחנו בהריון” כשהם מדברים על תהליך ההריון שהאישה שלהם עוברת. למען האמת היא נתנה כמה טיעונים טובים מאוד כשהיא הסבירה לקימל למה זה כל כך מעצבן אותה לשמוע את זה. תהנו!


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק