פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו כנראה אחת המתיחות הכי מופרעות ומפחידות שראינו

המתיחה המטורפת שאתם הולכים לצפות בה מיד, היא ללא ספק אחת המופרעות והמלחיצות שיצא לנו לראות, ואפשר לקבוע בסבירות גבוהה במיוחד כי העובדה שהנמתח הצליח להישאר בחיים ולא לחטוף התקף לב ולמות היא ללא ספק הישג שאין לזלזל בו.

בכדי לא להרוס לכם את הסרטון, לא נספר בשלב הזה שום דבר על המתיחה עצמה, אך רק נציין כי מדובר במתיחת נקמה, לאחר שבפעם הקודמת, מתח אריק, הקרבן בסרטון הזה, את חברו צ'רק כששם לו כדורי שינה באוכל ואז העביר אותו כשהוא ישן במיטתו לכיכר העיר, שם התעורר בבוקר.


הסרטון האדיר הזה, שכבר גרף מעל מליון צפיות תוך מספר ימים, מציג את צמד החברים כשהם נוסעים ברכב בכביש חשוך בשעת לילה מאוחרת. הנהג, שהוא גם המותח, מבקש לעצור לרגע את הרכב ולצאת להשתין. הוא יוצא מהרכב, ניגש לצד הכביש ומתחיל במלאכה, אלא שאז הוא מתחיל לרוץ בפתאומיות לכיוון הרכב, נכנס פנימה בהיסטריה ומתחיל להשתולל מפחד ולנסות לומר לחברו שראה רוח רפאים. הוא מכבה את פנסי האוטו בזמן שחברו האדיש לא מבין על מה המהומה. כשהוא מדליק אותם שוב, ניצבת מול האוטו דמות מגה מפחידה של ילדה עם שיער על הפנים ושמלה לבנה, ממש כמו דמותה המפורסמת של סמארה מ"הצלצול".

כמובן, בשלב הזה, גם הנמתח מתחיל להילחץ ולהיבהל כהוגן, אבל אם חשבתם שבזה זה נגמר אתם טועים בגדול. כמה רגעים לאחר מכן, מגיחה מהמושב האחורי אותה דמות בדיוק, תופסת את החבר במושב שליד הנהג ונוהמת לעברו באחת הסיטואציות הכי מפחידות שניתן להעלות על הדעת. מיותר לציין כי הנמתח צרח ובכה כמו ילדה קטנה, וגם כשהבין שמדובר במתיחה ואותה רוח רפאים היא בסה"כ חברה משותפת שהצטרפה למתיחה, לא הצליח להירגע.

בשורה התחתונה, ליבנו עם הנמתח האומלל, אך אנחנו לא יכולים שלא לפרגן לאריק על נקמה מושלמת שהוגשה קרה וצוננת עם קורטוב של הגזמה פראית שבקלות יכלה להוביל לטרגדיה. ה-ל-לויה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...