פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המתווך הזה מצא דרך גאונית לגרום לאנשים לבוא ולראות את הבית

כל מי שאי פעם גר במקום שהוא לא הבית של ההורים, יודע שלחפש דירה זה עניין די מתסכל ומעיק. אולי זה נחמד בפעמיים הראשונות, אבל משם והלאה זה די מתיש חוזר על עצמו. אבל כמו תמיד, במקום שבו יש משהו שגרתי ומשעמם, יש מישהו שימציא גימיק מגניב ששובר את המוסכמות. במקרה שלנו מדובר במתווך הולנדי שמצא יופי של דרך לשכנע את הלקוחות שלו לעשות סיור בבית צמוד קרקע שהוא מעמיד למכירה – ובלי לבזבז להם יותר מדי זמן.

המתווך, יחד עם החברה שהוא עובד בה, הרים פרויקט מורכב ויקר שבסופו הוצבה לאורך כל הבית מסילה של רכבת הרים. הרכבת פשוט מסיעה את הקונים הפוטנציאלים בין כל חדרי הבית בקומה הראשונה והשניה ובחצר הגדולה, בלי שהם יצטרכו לזוז ועם מקדם הנאה גבוה. וכן, יש שם כמה שיפועים נחמדים, אפילו קצת אקסטרימיים, יחסית למתקן שמוצב בתוך בית פרטי – והם הוציאו מהלקוחות כמה צרחות ראויות.

כדי לא לפספס אף פרט, בקרון הותקנו רמקולים שמשמיעים הסבר מפורט על כל חלק וחלק בבית, ממש כאילו המתווך נוסע איתך. ועכשיו, אתם מוזמנים לעלות:

אין לנו מושג אם הבית החביב הזה נמכר או לא, אבל אין לנו ספק שהמתווך והמשרד שלו זכו בהמון לקוחות חדשים וסגרו לא מעט עסקאות. אז תזכרו את הטריק החביב הזה בפעם הבאה שאתם מנסים למכור את דירת 3 החדרים שלכם. פייר, בשביל מיליון וחצי שקל מגיע לקונים קצת לונה פארק, לא?

בונוס לסקרנים: ככה בנו את הרכבת בתוך הבית:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...