הטריילר הרשמי הראשון של “היפה והחיה” פורסם סוף סוף והוא פשוט מופלא

לפני קצת יותר משבוע הצגנו בפניכם כאן תמונות ראשונות מתוך גרסת המציאות המחודשת של אולפני דיסני לסרט היפה והחיה, בכיכובה של אמה ווטסון היפהפייה. ובכן, לא היינו צריכים לחכות הרבה ואתמול, כמעט שנתיים מאז התבשרנו לראשונה על הפקתו של הסרט החדש, פורסם סוף סוף הטריילר הרשמי הראשון בו מוצגות סצנות מתוך הסרט, וכפי שאתם ודאי מנחשים, הוא פשוט מופלא והופך את הציפייה לצאתו לאקרנים לקשה הרבה יותר.

כזכור, הסרט “היפה והחיה” בגרסת האנימציה המקורית שלו יצא לאקרנים בשנת 1991 והפך לאחד מסרטי האנימציה האהובים והפופולריים בכל הזמנים. הסרט הקסום שיצרו אולפני דיסני ומגולל את סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין בל, צעירה מכפר קטן בצרפת, לנסיך המכושף והמפלצתי, עיצב את ילדותם של מיליוני ילדים ברחבי העולם ונחשב עד היום לקלאסיקה קולנועית יוצאת דופן, שהצליחה לשבור את הקופות ובמקביל לגרוף ביקורות משובחות.

הסרט “היפה והחיה” בגרסה המחודשת שלו עתיד להגיע לבתי הקולנוע בתאריך 17 במרץ 2017 (בעוד כארבעה חודשים). עד אז, מוזמנים לצפות בטריילר ולפגוש לראשונה את דן סטיבנס בתפקיד החיה, את גסטון המרושע (לוק אוונס) וכמובן את שאר הדמויות האהובות: שעוני, לומייר, פיפי, גברת תיון ומוריס (אבא של בל).

לייק לפטריה בפייסבוק