7 תמונות ראשונות מתוך הגרסה המחודשת והמציאותית של “היפה והחיה”

אי שם בנובמבר 1991 יצא לאקרנים היפה והחיה של דיסני, אחד מסרטי האנימציה האהובים ביותר בכל הזמנים, אם לא האהוב מכולם. הסרט הקסום שיצרו אולפני דיסני המגולל את סיפור האהבה הבלתי אפשרי בין בל, צעירה מכפר קטן בצרפת, לנסיך המכושף והמפלצתי, עיצב את ילדותם של מיליוני ילדים ברחבי העולם ונחשב עד היום לקלאסיקה קולנועית יוצאת דופן, שהצליחה לשבור את הקופות ובמקביל לגרוף ביקורות משובחות.

כעת, בדיוק 25 שנים מאוחר יותר ולשמחתם הרבה של מעריצי הסרט ברחבי הגלובוס, עתידה לצאת בקרוב גרסת המציאות המחודשת של דיסני לאותו סרט מופתי, ואחרי הטריילר המבטיח שפורסם כבר לפני כארבעה חודשים, מגיעות סוף סוף תמונות ראשונות מתוך הסרט, אותן חשף אתר Entertainment weekly וכפי שתוכלו לראות, הן רק הופכות את הציפייה לקשה יותר.

>> 21 עובדות שכנראה לא ידעתם על היפה והחיה

סדרת התמונות הנהדרת כוללת הצצה לכמה מהדמויות הראשיות הבולטות בסרט, בראשן אמה ווסטון היפהפייה בתפקיד בל (היפה) ודן סטיבנס בתפקיד החיה. חוץ מהם, אנחנו זוכים לראות לראשונה גם את גסטון המרושע (לוק אוונס) ואת שאר הדמויות האהובות: שעוני, לומייר, פיפי, גברת תיון ומוריס (אבא של בל).

הסרט היפה והחיה בגרסה המחודשת שלו עתיד להגיע לבתי הקולנוע בתאריך 17 במרץ 2017 (בעוד כארבעה חודשים). עד אז, הנה הצצה לתמונות. בסוף הפוסט מחכה לכם גם הטריילר הרשמי.

והנה הטריילר הרשמי לסרט:


>> 21 עובדות מפתיעות שכנראה לא ידעתם על היפה והחיה

לייק לפטריה בפייסבוק