כל בגידה היא התחלה של הובלה

אחרי ששיבחנו והיללנו כאן בפטריה את הפרסומת החדשה והנהדרת של זאפ דפי זהב, זו עם הכסא החשמלי, עלתה הפרסומת השניה בסדרת הפרסומות החדשה “לכל החלטה יש זאפ”. בדרך כלל, לאחר השיא תמיד מגיעה נפילה, במיוחד כשמדובר בסרטוני המשך. בקולנוע למשל, כלל ידוע שתופס במרבית המקרים קובע כי סרט המשך לסרט טוב, בד”כ נופל מהמקור.

אולם, לא כך המקרה בסרטון הפרסומת החדש. בסרטון נראה גבר החוזר במפתיע הביתה, ומגלה את אשתו בחדר השינה, כשמסביבה כל סימני הבגידה האפשריים, הכוללים בגדים והלבשה תחתונה של גבר. כעת לכולם ברור, נדרשת הובלה בדחיפות. בדיוק כמו בסרטון הקודם, המצלמה מטיילת בין הדמויות המעורבות בפרשה ומדגישה את הצרכים המיוחדים של כל אחד מהם, עד לסיום המפתיע. הסרטון, אינו נופל מקודמו ויש שיגידו שהוא אף מצחיק יותר ואולי אף אמין יותר היות ומתעסק עם סיטואציה רגישה ומוכרת, בניגוד לסרטון הקודם שהיה מעט מופרך.

במקאן אריקסון עשו עבודה נהדרת בהפקת שני סרטוני הפרסומת. אני לא יודע אם צפויים עוד כאלה, אבל אני מאוד מקווה שכן, היות ומדובר בפרסומת מהנה שכיף לצפות בה שוב ושוב. נחסוך את שאר הסופרלטיבים, שלא תקבלו את התחושה שאנחנו באמת מפרגנים מהלב, ונפרוש בשיא. לכם נשאר רק לצפות בסרטון.


לייק לפטריה בפייסבוק