האם גנרל אלאדין יגיע בקיץ לישראל?

פסטיבל סרטי הסטודנטים הבינלאומי של אוניברסיטת ת”א בסינמטק ת”א, ייפתח בקיץ, וייפתח לראשונה ב-14 שנות קיומו בהקרנת סרט מרכזי מסחרי. הסרט שיפתח את הפסטיבל הוא לא אחר מאשר סרטו החדש של סשה ברון כהן, “הדיקטטור”, ללא ספק, אחד הסרטים המסקרנים שעתידים לצאת השנה, בו מגלם כהן את גנרל אלאדין, השליט הדיקטטור של רפובליקת וודייה. אירוע הפתיחה יתקיים באמפי ווהל בגני יהושוע והכניסה אליו תהיה חופשית.

בחוג לקולנוע באוניברסיטת ת”א, לא מסתפקים באירוע הפתיחה המכובד, ובמהלך מפתיע החליטו לנסות ולגייס את סשה ברון כהן בכבודו ובעצמו, להיות אורח הכבוד של הפסטיבל ולהשתתף בהקרנה החגיגית בתחילת יוני. בהפקת הפסטיבל כבר יצרו קשר עם מנהליו של ברון כהן והבינו שהמשימה היא לא לגמרי בלתי אפשרית. לכן, התגייסו למשימה בכל הכוח וצילמו קליפ משעשע, בו הם קוראים לברון כהן להגיע ולהשתתף בפסטיבל, תוך שהם משתמשים בזירת המשחקים שלו עצמו.

בסרטון הרשמי שנשלח לכהן מטעם רפובליקת טאו (תל אביב יוניברסיטי), נראית דמותו של אדמירל גנרל סתמאסטאן, אשר קורא לגנרל אלאדין במונולוג מצחיק, לשתף עימו פעולה ולפעול כנגד האומה הציונית של אמריקה, כאשר הצעד הראשון הוא השתתפות בפסיטבל הסרטים תוך אירוח מלכים. לדבריו של גנרל סתמאסטאן “אתה תהיה אורח הכבוד, תוזמן לסעודה בבייתי שם נשווה תחילה את גודל ה”טילים” שלנו, נצפה במשחק צ’יקה צ’יקה לה בוריטה, וכמו כן תוכל לצפות בהוצאה להורג של שישה מאנשיי”.

הסרטון בהחלט משעשע ובתיאור הסרטון ביוטיוב אפילו דאגו בפקולטה לקולנוע להדגיש לאחר ההזמנה הרשמית כי סירוב של כהן להגיע ייחשב בעיניהם כהכרזת מלחמה. אז יגיע או לא יגיע? לדברי יוצרי הסרטון, הוד רוממותו הגנרל אלאדין, כבר צפה בסרטון והבחלט שוקל בחיוב את ההזמנה. בינתיים, אתם מוזמנים לבדוק שערכות המגן שלכם בתוקף, היות ובמקרה של סירוב, צפוייה מלחמה. צפו בסרטון ההזמנה הרשמי, וכמובן בטריילר של “הדיקטטור.


לייק לפטריה בפייסבוק