כשמתקלקל הכסא החשמלי – דפי זהב זאפ

כל מי שאי פעם הוציא להורג מישהו באמצעות מכת חשמל מכיר את ההרגשה הכה מבאסת, כשבדיוק רגע לפני הורדת השאלטר, יש קצר. על התחושה מוכרת הזאת מתבססת הפרסומת החדשה לדפי זהב zap. בנקודה זאת נעצור לרגע על מנת לשתף אתכם בהמלצת הבית: תמיד בהוצאה להורג, השתמשו בחבל תליה. קל, נוח ולא משאיר לכלוך. הפרסומת החדשה, מבית מקאן אריקסון, מציגה סיטואציה של הוצאה להורג. באולם האפלולי נמצאים הנידון למוות, המבצעים, משפחת הנידון ומשפחת הקורבן. המוזיקה הדרמטית ברקע מבשרת כי בעוד רגע החיים של הנוכחים באולם עומדים להשתנות, כשלפתע, כאמור, קצר.

בניגוד לפרסומות רבות, המציגות לרוב בדרך הפשוטה והבנאלית את המוצר אותן הן מנסות למכור ולהכניס לנו לתודעה, הפרסומת הזאת יצירתית ומושקעת, מוקפדת ועשויה בחכמה מתחילתה ועד סופה המפתיע. הצילום ועריכת הצבעים נראים נהדר. המוזיקה ברגע מתלבשת כמו כפפה על האווירה האפלולית והמלחיצה, וגורמת לצופה להישאר מרותק למסך. גם חלקה השני של הפרסומת, מרגע כניסת קולו של הקריין, עשוי היטב. המצלמה עוברת בתנועות חדות המתחלפות בהילוך איטי מצמרר בין הנוכחים באולם, כשלכל קבוצה, ההעדפות האישיות שלה לגבי המשך התפתחויות האירועים בהתאם למצב החדש.

להזמין חשמלאי, זו אכן לא משימה פשוטה. ממש כמו שאר הטכנאים מכל הסוגים והמינים, רמת האמינות שלנו בהם שואפת לאפס, ולכל אחד מאיתנו ציפיות משלו לגבי העלות, הזמינות, והאמינות. בזאפ דפי זהב תוכלו לסנן את החיפוש שלכם לפי קטגוריות שונות, ובסופו של דבר לבחור בקלות יחסית את בעל המקצוע לו תרצו לשלם סכום מופקע עבור תיקון תקלות מומצאות. אני לא יודע אם באמת אשתמש אי פעם בשירות הזה של דפי זהב זאפ, אבל אני כן בטוח במאה אחוז כי בפעם הבאה שאצטרך חשמלאי, התמונה הראשונה שתעלה לי לראש היא הפרסומת הזאת, ועל המטרה הזאת יכולים לסמן במקאן וי גדול.

אני חייב להודות כי מדובר באחת הפרסומות הישראליות המוצלחות יותר שנראו על המסך שלנו לאחרונה, ואני גם חייב להודות שאני כמעט בטוח, שמי שמשחק את החשמלאי המשבש את החשמל בסצנת הסיום של הפרסומת הוא לא אחר מאשר צחי נוי שחזר בזמן 20 שנה, וכרגע ברח מגלידה מונטנה. המרוויחים הגדולים הם כמובן צמד המוציאים להורג, שבמידה ונתקעו בלי מזומן, יבקשו ממנו לרשום את זה בפנקס. צפו בסרטון, שתפו אם אהבתם.


לייק לפטריה בפייסבוק