פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מדהים: טופאק שאקור התעורר לחיים

הרבה תיאוריות קונספירציה טוענות כי הראפר המנוח 2pac (טופאק שאקור) עדין בחיים. מאז הירצחו, אי שם בשנת 96 הספיק טופאק לשחרר עשרות שירים, אך לא עקב היותו בחיים, אלא בעיקר בזכות הטכנולוגיה  שאיפשרה שימוש בהקלטות מוקדמות שלו ועיבודן לשירים חדשים. אולם, למעריצי המוסיקה הרבים שפקדו את פסטיבל קואצ'לה המסורתי בקליפורניה, חיכתה הפתעה מדהימה.

בזמן שעל הבמה הופיעו סנופ דוג וד"ר דרה, צץ לו לפתע על הבמה אורח לא צפוי, טופאק שאקור בכבודו ובעצמו. אז לא, טופאק לא חזר מהמתים, מדובר בטכנולוגיה דיי מדהימה שאפשרה להקרין כהולוגרמה את דמותו של הראפר המנוח. הטכנולוגיה המיוחדת שעל פי דיווחים עלתה למפיקי המופע כ- 10 מליון דולר, העניקה לקהל חוויה מדהימה. טופאק נראה חיי מתמיד והופיע על הבמה כשהוא ללא חולצה, במראה האופייני לו, כשהוא שר וזז בדיוק כמו שהייתם מצפים ממנו לזוז על הבמה. האמת? אפילו מבעד למסך, בתור מי שכמובן לא נכח במקום האירוע, הוא נראה אמיתי לגמרי.

ברגע השיא הכריז שאקור על הגעתו לפסטיבל קואצ'לה מה שגרם לקהל לצאת מגדרו. אין ספק כי הנוכחים בפסטיבל זכו לחוויה חד פעמית, שרבות עוד ידובר עליה. צפו בסרטון המדהים ותודו שהתגעגעתם. יוצרים מוכשרים כמו טופאק צצים פעם בדור בעולם הראפ, ואין ספק כי המפגש המחודש אתו גרם לי בעיקר לגעגוע לימים ההם, כשמוזיקת ראפ הייתה מוזיקת מחאה בועטת ולא ערימה של כוסיות בביקיני על שפת הברכה.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...