ארץ נהדרת לא שילמה תמלוגים וזכתה לשיר מחאה

באוגוסט לפני כחצי שנה, כשהמחאה החברתית הייתה הדבר הכי חם ברשת וברחובות, העלו שניים, אסף שפיר ומיכל קליין שפיר, סרטון מחאה לרשת. הסרטון שהועלה ל-yutube הוא סרטון משעשע, פארודיה על השיר המוכר “שכונת חיים” בהקשר למחאה החברתית. הסרטון היה דיי מוצלח, והתגלגל לידיהם של עורכי ארץ נהדרת, שהחליטו לשדר אותו באחת מהפרקים בתכנית. בארץ נהדרת פנו כמובן ליוצרי הסרטון והבטיחו להם תשלום מסוים בעבורו.

כחצי שנה עברה מאז ולטענת יוצרי הסרטון, הכסף עדין לא נראה באופק. בעמוד הפייסבוק שלו כותב אסף שפיר, כי אין מדובר בפעם הראשונה שזה קורה, אך הפעם העניין עיצבן אותו במיוחד, לכן החליט הוא ואשתו-שותפתו מיכל להעלות לרשת שיר מחאה נגד… ארץ נהדרת. התתוצאה היא סרטון משעשע, בו השניים מסתלבטים על ארץ נהדרת ובין היתר מתעניינים האם גם אייל קיציס מקבל את הצ’ק שלו שוטף פלוס 365. סביר להניח שמרגע זה והלאה, לא יקח הרבה זמן עד שהצ’ק ינחת בחשבונם של השניים.

כמו שאומרים – כשהשוק האפור לא יכול לעזור לך, אתה פונה לתותחים הכבדים באמת – תותחי היוטיוב הרועמים. ארץ נהדרת – פישלתם בגדול, ואם יש קצת צדק, הפרשה הזאת תכה גלים, או לפחות גלים רדודים בעולם האינטרנט, ואתם, תוכלו לכתוב על זה מערכון לעונה הבאה. סה”כ מדובר בסיפור מצחיק יותר מהרבה מערכונים ששודרו אצלכם העונה.


הסרטון המקורי ששודר בארץ נהדרת:

עדכון:
ובכן, סוף טוב הכל טוב. ממש מעט זמן לאחר שהחל הסרטון להתפשט ברשת קיבלו השניים טלפון מההפקה, וגם מונית שנשלחה אליהם ספיישל, עם הצ’ק הנכסף. השניים לא ויתרו על ההזדמנות להפוך גם את טקס קבלת הכסף לסרטון משעשע.


לייק לפטריה בפייסבוק