מעולה: וויל פרל קורא לאמריקאים לצאת להצביע

מחר, השישי בנובמבר, יתקיימו הבחירות בארצות הברית. מרוץ הבחירות הנוכחי בין הנשיא המכהן אובמה לבין יריבו הרפובליקני מיט רומני, הוא אחד הצמודים שידעה אמריקה ואפילו הסקרים מתקשים לקבוע מי יהיה המנצח, כאשר מנבאים בכל יום תוצאות סותרות. לכן, כל קול נחשב, וכל אזרח נוסף שיוציא את עצמו מהבית וייגש להצביע עשוי להשפיע ולהכריע את הכף לכאן או לכאן.

גם הקומיקאי והשחקן המשובח וויל פרל, לא מתכוון לשבת בבית בשילוב ידיים ולחכות שהאמריקאים יזיזו את הישבן. הבחירות חשובות לו, ויותר מכך חשוב לו שהאזרחים ייגשו להצביע. בסרטון מצחיק ביותר שעלה לרשת אתמול, פונה פרל לאזרחי אמריקה ומכריז פרל כי הוא מוכן לעשות כל דבר שיגידו לו לעשות בכדי שילכו להצביע. הוא מוכן לאכול שיער, לאכול זבל, להכניס לעצמו אגרוף בפנים ואפילו לקעקע את גופכם בחינם, למרות שאין לו שום מושג בציור. בסוף הסרטון, כצפוי כשמדובר בוויל פרל, יש גם פאנץ’ קורע, לכן הקשיבו היטב עד הסוף.

הסרטון הורס , והוא כמובן חלק מקמפיין הבחירות של הנשיא המכהן, וכפי שכבר ציינו בפוסט שהציג סרטון דומה בכיכובה של לנה דונהאם, גורם לקנאה רבה במדינות בהן האמנים והסלבריטאים אינם מפחדים להביע עמדה ולנצל את השפעתם בכדי להשפיע על אחרים ללכת ולהצביע למועמד עליו הם ממליצים. התערבות מהסוג הזה מפלפלת את מערכת הבחירות ובסופו של דבר גורמת ליותר אנשים לצאת מהבית ולהצביע. כי אם הומר סימפסון ביקש, וויל פרל התחנן וכריס רוק דרש, אז למה שלא נצא מהבית? נכון לרגע זה, בשלב די מוקדם במערכת הבחירות בישראל, עדין ניתן רק לפנטז על שנים עברו בהן גם אמני ומשפיעני ארצנו הצטרפו למערכות הבחירות. מסדר השתיקה בעיצומו.

לייק לפטריה בפייסבוק