אייר ניו זילנד בתדריך בטיחות מיוחד להוביטים שבמטוס

כולנו מכירים את השלב המייגע לפני המראת המטוס, בו הדיילות מתחילות בתדריכי הבטיחות של לפני הטיסה. רובנו פשוט חוגרים את החגורה, עוברים למצב נתק ומתמקדים בכל דבר אחר מלבד תדריך הבטיחות המאוד חשוב.

חברת התעופה אייר ניו זילנד השיקה לאחרונה סרטון הדרכת נוסעים מבריק ומשעשע שמאוד קשה להתעלם ממנו. הסרטון משתף פעולה עם דמויות מעולם הפנטזיה של טולקין עם סרטון בטיחות מיוחד שמדמה נסיעת הוביטים, אלפים, מכשפים ושאר יצורים מהארץ התיכונה, שעוברים תדריך טיסה מיוחד ומשעשע. החברת אימצה לגמרי בסרטון ההדרכה את הקישור של ניו זילנד עם הטרילוגיה של שר הטבעות. הסרטון נוצר עם שיתוף פעולה של WETA workshop שזו הקבוצה מאחורי  הסרט ההוביט.

תפגשו בסרטון מספר דמויות מוכרות מטרילוגיית שר הטבעות כמו: גולום שמגיח להופעת אורח קצרצרה ועוזר להדגים את תאורת החירום, לגולאס שמסביר כיצד להשתמש במסכת החמצן, גאנדלף האפור שמפתיע בתור הטייס של המטוס עם הציטוט המפורסם שלו “Fly, you fools”   ואפילו פיטר ג’קסון, במאי טרילוגיית שר הטבעות וכעת גם במאי ההוביט, שמופיע גם הוא בהופעת אורח קצרה.

סרטון ההדרכה המקסים מעביר בקלילות ובהומור את ההדרכה לפני המראה שרובנו כבר הפכנו להיות אדישים אליה. הסרטון עלה לאוויר הרשת לפני 4 ימים וצבר בזמן הזה מעל 5 מיליון צפיות ביוטיוב. מרשים ביותר בשביל סרטון הדרכה לפני טיסה באורך של 4.5 דקות. תהנו!


  

כמו כן, לקראת יציאת הסרט הראשון בטרילוגיה של ההוביט הציבו פסל ענק בשדה התעופה של וולינגטון בניו זילנד, עושה חשק לתת קפיצה לוולינגטון, לעשות כמה תמונות זריזות באינסטגרם ולחזור חזרה בטיסת אקספרס.  (תודה לעדן קדם על התמונה). 

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק