פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הציע נישואין לחברה שלו בדירה של מוניקה וצ’נדלר מהסדרה “חברים”

אם גם אתם נמנים על מעריציה של הסדרה “חברים”, אחת הקומדיות המצליחות והאהובות בכל הזמנים, גם אתם ודאי חלמתם על האפשרות לשבת לשתות כוס קפה ומאפה בבית הקפה סנטרל פרק, ומיד אחר כך לקפוץ לשבת עם החבר’ה בדירה הניו יורקית המגניבה והמפורסמת של מוניקה. עבור רבים מאיתנו, השאיפה הכמוסה הזאת נשארה בגדר פנטזיה, אבל בחור אחד רומנטי במיוחד, הצליח להפוך אותה למציאות, ועל הדרך לסדר לחברה שלו הפתעה מרגשת שהיא ממש לא ציפתה לה.

לאחרונה, נפתח בעיר לונדון “פסטיבל חברים” (FriendsFest), במסגרתו יכולים מעריצי הסדרה לבקר בהעתק מדויק של סט הצילומים של הסדרה, להצטלם עם כוכבים שהשתתפו בה, ובאופן כללי, לדמיין לכמה רגעים שגם הם חלק מהחבורה המיתולוגית.

כאשר קרונל דסאי, תושב העיר, שמע על הפסטיבל, הוא ידע שמדובר בחלון הזדמנויות נדיר אותו יוכל לנצל כדי לארגן הצעת נישואין מרגשת ומפתיעה במיוחד לחברתו מזה 11 שנים, ראדה פטל, שהיא ממש במקרה מעריצה מושבעת של הסדרה.

דסאי יצר קשר עם מארגני הפסטיבל, ואלה שיתפו איתו פעולה וסידרו לו גישה פרטית לסלון הדירה של מוניקה, אותו מקום בו התרחשה הצעת הנישואין הכי מפורסמת בסדרה, במסגרתה ביקשה מוניקה את ידו של צ’נדלר לאור מאות נרות וכשכל שאר החברים מקשיבים ונרגשים מעברה השני של הדלת.

גיף חברים

השנים הגיעו לבקר בפסטיבל, ואז, בדיוק ברגע המתאים וכשבת זוגו כלל לא מודעת למה שהולך להתרחש, דסאי שלף את הטבעת, כרע ברך והציע נישואין לחברתו.

הצעת נישואין דירה של חברים 1הצעת נישואין דירה של חברים 4

“כשראיתי לראשונה את ההעתק של הדירה, ידעתי שזה המקום המושלם להציע בו נישואין לראדה. שו םדבר לא יכול היה להתעלות על ההצעה הזאת, זה היה פשוט אדיר”.

הצעת נישואין דירה של חברים 2

“שנינו פשוט מתים על חברים. ראדה לא יכולה להירדם אם היא לא רואה לפחות פרק אחד של חברים לפני השינה” סיפר דסאי והוסיף: “אפילו נפרדנו פעם אחת לתקופה במהלך הקשר, אז החברים שלנו מכני םאותנו ‘רוס ורייצ’ל האמיתיים'”.

הצעת נישואין דירה של חברים 3

וככה נראתה הצעת הנישואין בסרטון קצר שפרסם ערוץ “קודמי סנטרל” המנהל את התערוכה, בחשבון ה-Vine שלו. (קליק כאן לסרטון בגרסה הארוכה יותר שלו)

>> פרט הטריוויה הכי מגניב שלא שמתם לב אליו בסדרה “חברים”

>> 52 עובדות שכנראה לא ידעתם על הסדרה חברים

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...