זו הטעות הקטנה והמביכה שבטוח פספסתם בפרק האחרון של המתים המהלכים

אזהרת ספויילרים – במידה ואינכם מעודכנים בפרקים החדשים של הסדרה עדיף שתצאו מהפוסט עכשיו.

הסדרה המתים המהלכים נמצאת כרגע במהלכה של העונה ה-7 שלה ורבים מהצופים מרגישים שהעלילה שלה קצת נתקעה. למרות העובדה המצערת הזאת, אנחנו מוצאים את עצמנו בכל שבוע מחכים לפרק הבא וצופים בו בלית ברירה מתוך תקווה שמשהו מרגש באמת יקרה.

ואכן, למרבה ההפתעה, בפרק האחרון ששודר השבוע הנקרא
“עוינים ואסונות” (Hostiles and Calamities), קרה דבר מפתיע שכמעט אף אחד לא שם לב אליו בצפייה ראשונה, כאשר לא ממש ברור אם מדובר בטעות נוראית שהתפספסה לחברים בחדר העריכה או לחילופין, בהתפתחות גדולה מאוד בעלילה שעתידה להתרחש בהמשך ויוצרי הסדרה רצו לרמוז עליה באופן נסתר במיוחד.

זה הרגע שסביר להניח שחמק מעיניכם: קצת לאחר שריק ניצח את הזומבי המשוריין ועלה מהבור, המצלמה התמקדה בו בפריים כשרואים מאחוריו נוף מלוכלך של אזור המזבלה שבה מתגוררת הקבוצה החדשה שהכירו, כשלפתע קורה הדבר המפתיע הבא:

 

ברקע של הסרטון, בצד ימין של המסך ניתן להבחין במה שנראה כמו מטוס שטס הרחק באופק בזמן שריק מביט מלמעלה עם חיוך של ניצחון. אז מה זה בעצם אומר? הניחוש שלנו הוא שלא סביר שבעולם ששרד אחרי אפוקליפסת הזומבים יהיו מטוסי נוסעים שעפים להם בשמיים וככל הנראה מדובר בטעות כושלת של עורכי הוידאו של הפרק. מה אתם חושבים?

באמצעות Unilad

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק