פרסומת חדשה ומעולה של פולקסווגן היא כולה מחווה ללהיט האייטיז Take On Me

כמו תמיד, בדיוק שנראה כי יצרנית המכוניות פולקסווגן לא יכולה להיות יצירתית יותר בפרסומות שלה, דואגים בחברה לחדש ולהראות לנו שאף פעם אין גבו ליצירתיות.

הפרסומת החדשה של פולקסווגן ארצות הברית, היא כולה ברוח האייטיז, עם מחווה מקסימה לקליפ של הלהיט הגדול של שנות ה-80 “Take on me” של להקת A-ha.

הפרסומת מציגה את אחד מעובדי החברה כשהוא חולם בהקיץ במהלך ישיבה, תוך שהוא מריץ בראש גרסה עדכנית משלו לקליפ האנימציה הנוסטלגי והאדיר המצויר כולו בעיפרון. בגרסת 2013, כוכב הסרטון הוא אותו אדם, המדמיין כיצד הוא מתחרה במרוץ מכוניות מול מכונאי זועף, חוצה ראשו ןאת קו הסיום וחוגג את הניצחון עם חברתו היפהפייה. בסוף הסרטון הוא מתעורר מהפנטזיה רק כדי לגלות שהוא שוב שר בקול רם באמצע הישיבה מול עיניהן הבוחנות והמשתאות של חבריו לישיבה.


הפרסומת שנקראת Feeling CareFree, מקדמת את מדיניות החברה החדשה על פיה רוכשי מכוניות פולקסווגן בארצות הברית זוכים לטיפולי רכב הכרחיים כמו טיפול 10000 בחינם.

הפרסומת החדשה והנהדרת הפכה ויראלית וזכתה לקרוב לחצי מליון צפיות מאז פורסמה לפני כארבעה ימים. אם גם לכם הייתה תקופה בחיים בה לא הפסקתם לזמזם את הלהיט טייק און מי, אין סיכוי שלא תתלהבו מהפרסומת הזאת.

וכמובן, אי אפשר בלי הקליפ המקורי:


לייק לפטריה בפייסבוק