סוכות ויראלי: הסרטונים שיבזבזו לכם את החג

CARN: סרטון האנימציה שישאיר אתכם בהלם

ילד קטן שהלך לאיבוד מנסה לשרוד בקור ובשלג. רגע לפני שהוא מאבד את חייו, הוא פוגש בזאב שמציע לו עסקה שתעזור לו לשרוד את הקור. פנו לעצמכם חמש דקות וצפו בסרטון המהפנט, עם הסוף המאוד מפתיע שישאיר אתכם בפה פעור.


מתיחת דגי הזהב

איך הייתם מגיבים אם הקופאי בסופר שאתם קונים בו, היה מבצע עבורכם את החשבון, ותוך כדי שולח יד לאקווריום שמונח לידו, שולף משם דג זהב ואוכל אותו?  ובכן, הנה לקט תגובות נבחרות. כמובן, דג הזהב אותו אוכל הקופאי הוא לא אמתי אלא עשוי מגומי ונשתל באקווריום מראש.


לאן נעלם הזקן של אבא?

כיצד תגיב תינוקת קטנה ומתוקה כשאביה המזוקן שזה עתה שיחק אתה, ייכנס לחדר האמבטיה ויצא ממנו כשהוא נטול זקן ובעל פנים חלקות לחלוטין? הסרטון המקסים הזה עלה לרשת כבר ב-2012, אך בימים האחרונים הפך ויראלי במיוחד עם כמעט רבע מליון צפיות חדשות.


האודישן המרגש וסוחט הדמעות של קרלוס

לקרלוס גווארה בן ה-16 היו חיים נורמליים ורגילים לחלוטין. הוא היה פופלרי בקרב חבריו לתיכון, שיחק בנבחרת הפוטבול, ואפילו היה במועצת התלמידים. אולם, בשנתיים האחרונות לאחר בדיקות שעבר, גילה שהוא לוקה בשילוב של OCD עם תסמונת טורט שנמצאת בשלבי התפתחות, מצב רפואי שגרם לו בסופו של דבר לעזוב את בית הספר.

אולם, המצב הזה לא הפריע לקרלוס להמשיך לחלום ולא לוותר על האהבה האמיתית שלו – שירה. האודישן שלו במסגרת X פקטור האמריקאית היה אחד האודישנים הכי מרגשים בהיסטוריה של התכנית, כשקרלוס מבצע את השיר Gravity של ג'ון מאייר, שיר שמילותיו פשוט תפורות לסיטואציה: "הגרביטציה עובדת כנגדי, מושכת אותי למטה".

כמובן, קרלוס זכה למחיאות כפיים סוערות מהקהל הנרגש, וגם השופטים בראשות סיימון קאוול לא יכלו להסתיר את ההתרגשות העזה שלהם מהביצוע הנהדר של קרלוס. עוד אודישן לארכיון האודישנים הבלתי נשכחים.


אודישן תאילנדי הזוי במיוחד

שום דבר לא הגיוני באודישן הזה במסגרת התוכנית "לתאילנד יש כישרון". אם אתם מתעייפים, תעבירו ל 2:10, שם מתחיל האקשן ההזוי האמיתי.


ילדים מספרים על המילה הגסה ביותר שאמא שלהם אמרה

סקר חדש יחסית של חברת הביטוח האמריקאית insurance.com גילה כי נשים נוטות לקלל מול הילדים שלהן הרבה יותר מגברים, בעיקר בזמן הנהיגה. ג'ימי קימל ההתקשה להאמין לעובדות הללו והחליט לבחון את העניין בעצמו. אז הוא שלח צוות צילום לרחובות ושאל ילדים את השאלה הבאה: "מה הדבר הנורא ביותר ששמעת את אמא שלך אומרת?". כמובן, התוצאות מצחיקות במיוחד, בעיקר שכהן באות מהפה של ילדים תמימים ומשעשעים. צפו בסרטון.


המצלמה הנסתרת חשפה: לאן נעלם הכלב?

אז מה בדיוק הכלב שלכם זומם בזמן שאתם לא נמצאים בבית? אנדרו הולצברג חזר בכל יום הביתה אחרי יום העבודה, רק בכדי לגלות שהכלב שלו מצליח להיעלם בכל פעם מהבית הנעול. אז הוא התקין מצלמת אבטחה, שחשפה את האמת מאחורי הבריחות הנועזות של גור הכלבים. הסרטון שפורסם לפני יומיים הפך ויראלי ברשת לאחר שפורסם באתר Reddit,  וזכה כבר למליון צפיות. צפו בסרטון ואל תשכחו להשאיר תמיד את החלונות בבית סגורים.


הכלב המוזיקלי

האם אי פעם יצא לכם לראות כלב שר? ובכן, תמיד יש פעם ראשונה, ואם כבר פעם ראשונה, אז שתכלול גם נגינת אקורדיון נעימה לאוזן…

הכלב החביב הזה, שומע את בעליו מתחיל לנגן באקורדיון, מתייצב לידו ומתחיל לזמר לצליליו. טוב. לא בדיוק לזמר אלא יותר לילל. טוב, לא בדיוק ליילל אלא יותר לזיף. קליק לסרטון המקסים.


כלבים נועלים נעליים בפעם הראשונה

הסרטון המקסים והמשעשע הבא, מציג אוסף סרטונים של כלבים שנועלים נעליים לראשונה ומנסים להתרגל למצב החדש.


אתלט אוקראיני תוקע מסמרים עם הידיים

האתלט האוקראיני דניס פקומוב הוא גבר דיי חזק. כדי להדגים לנו את העוצמה שלו, הוא תוקע מסמרים בפלטת עץ עבה, באמצעות הידיים שלו בלבד. בהחלט היה יכול לעזור לנו עם בניית הסוכה. נראה דיי כואב, אל תנסו את זה בבית.


החתול ג'ינג'י נגד צבא אנשי הנייר

סרטון אקשן ויראלי נהדר שעלה לפני יומיים לאוויר הרשת, חתול ג'ינג'י חמוד מטיל אימה על תושבי ארץ הנייר. אין להם ברירה לצאת למלחמה מול האויב הכתום. מי ישרוד? המתח הורג אותנו.

הורים מפתיעים את ילדתם המתוקה

צ'ייס, הילדה המתוקה בסרטון הבא, הייתה בטוחה שהיא בדרך לערב סושי משפחתי עם אמא ואבא שלה. מה שהיא לא ידעה, זה שההורים שלה מתכננים עבורה הפתעה, והם בכלל בדרך להופעה של טיילור סוויפט. התגובה של צ'ייס המתוקה לאחר שהוריה מספרים לה את האמת היא פשוט פרייסלס, ואי אפשר שלא להתאהב בה. מקסים!

לייק לפטריה בפייסבוק